Haber - Ahmet Nur Çebi, Mehmet Büyükekşi'ye Mektup Yazdı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Ahmet Nur Çebi, Mehmet Büyükekşi'ye Mektup Yazdı

jU.gif

Hakemler tarafından adil yönetim gösterildiğinde doğrandığını zanneden kuş familyasının hezeyanları. Büyüğü de aynı küçüğü de aynı. Yok aslında birbirinden farkı.

Başarısızlığın, şerefsizliğin, parasızlığın ve bunun doğal sonucu olarak gelişen transfersizliğin depresif sonuçlarını görüyoruz. Jimnastikçi doktoru olarak koyduğum tanı budur.

Ülkeyi sirke çevirdiler. Maçta kendileri çıkarına hata yapılmıyor diye ortalığı yangına veriyorlar. Ahlaksızlık, utanmazlık, eyyam ne ararsan var.

Kendisini sevmem ama büyük adammış bugünleri görüp şarkısını yapmış.

Yazdığım mektupları teker teker yakacakmış
Çektiğim mesajları okumadan atacakmış
Dönüp özür dilersem, belki huzur bulacakmış

arkadaşlar şeyi merak ediyorum, maçın yan hakemi mesela çıksa dese ki : arkadaş ben gördüm, top dışardan geldi. kararımdan eminim, net bir şekilde doğru karar verdim ve iptal ettirdim golu. böyle bir açıklama yapsa konu kapanmaz mı? görmediğini çaldıysa zaten topun dışardan geldiğine dair fotoğraflar da var. bu sene de bunların bu şekilde ağlamalarını dinleyeceğiz yani.

Bugune kadar hangi mac iptal edilmis ?
Bugune kadar kac tane mac tekrar edilmis ?
Sirf baski olsunda bundan sonra aleyhimize duduk calinmasin diye yapilan isler yermiyiz yemeyiz

Üst Alt