GSC Haber - Ahmet Yüce: "Hiç de Galatasaraylılığına yakışan bir hamle olduğunu düşünmüyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ahmet Yüce: "Hiç de Galatasaraylılığına yakışan bir hamle olduğunu düşünmüyorum"

Başkan seçileceğiz düşüncesi ile seçime girdiklerini düşünmüyorum.
Teorikte iki adayı olan, pratikte tek adayı olan bir seçim.

Süheyl Batum çok değerli bir arkadaşımdır.

Ünal ağabey çok değerli bir Galatasaraylı ve başkanımdır.

Erden çok sevdiğim bir kardeşim.
B4ueYHzCEAArTJP.jpg

Tabii ki de oğlunun olduğu listeyi destekleyecek

Kulüp başarılı giderken seçimlerin tek adaylı geçmesini beklemesi ise komik. Öyle iş mi olur.

Galatasaray eski yöneticisi ve Skoda Yüce Oto'nun Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce, Galatasaray'daki seçim gündemiyle ilgili sorularımızı cevaplandırdı.

Süheyl Batum'un, Dursun Özbek'e rakip olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Süheyl Batum çok değerli bir arkadaşımdır. Çok da önemli bir anayasa profesörüdür. Kendisinin akademik çalışmalarla ülkemize çok hizmeti olmuştur ve olacaktır. Kendi alanında çalışmalarına devam etmesini, genç hukukçular yetiştirmesini daha doğru buluyorum. Başkanlık için son dakika bu hamlesini geç buluyorum. Hiç de Galatasaraylılığına yakışan bir hamle olduğunu düşünmüyorum. Duyduğuma göre Rezan Epözdemir'in organizasyonuyla bu işe kalkışıldı. Rezan Epözdemir bu kadar yöneticilik yapmak istiyorsa Burak Elmas'ı niye yarı yolda bıraktı? Kulübümüzün 10 binin üzerinde üyesi var. Hepsi de kültürlü, yüksek tahsilli insanlar. Hepsi Dursun Özbek ve yönetimin başarılı işlerini takip ediyor ve neyin ne olduğunu görüyor. Süheyl Batum ve arkasındakilerin hangi amaçla, hangi niyetle bu göreve talip olduklarını anlayamadım. Galatasaray'ın mali bağımsızlığına kavuşması için çok önemli projeler var. Kemerburgaz bitiyor, Florya'ya başlanıyor. İzinler de alındı. Bunlar için Dursun Özbek yönetimine bu projeleri tamamlayacak 3-4 çok yetenekli genç ve yeni isim de alındı. Şimdiden onları da projelerin tamamlanması için işin içine sokmuş. Bu işleri en iyi şekilde tamamlamak için çalışıyorlar. Ayrıca 100'üncü yılda şampiyon olmuş takım zaten bu sene de şampiyonluğa gidiyor. Bana göre Süheyl hocanın seçime girmesi Galatasaray'ın başarılı durumun, takımın ahengini bozabilir. Herhalde onlar onlar da bu düşencededir. Öyle temenni ediyorum. Galatasaray'ın geleceğinin parlak olması için Özbek ve ekibinin devam etmesi lazım.

Ünal Aysal'ın, Süheyl Batum'a destek verdiği konuşuluyor? Ne dersiniz?

Ünal ağabey çok değerli bir Galatasaraylı ve başkanımdır. Ünal ağabey eli açık bir insandır. İşte o ekip bir ay Les Ottomans’ta yiyip içsinler, keyiflerine baksınlar.

Erden Timur ile ilgili neler söyleyeceksiniz?

Erden çok sevdiğim bir kardeşim. Dursun Özbek ile baba oğul gibiler. Bugünkü konuşmasını da çok beğendim. Galatasaray'a her zaman hizmeti olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Kimse sevinmesin bir yere gidecek diye. Erden Timur hiçbir yere gitmez. O Galatasaray'ın evladıdır. Galatasaray da onun evidir.

kaynak: https://twitter.com/sportcelltr
camiada boyle cikartip masaya vuracak yasli delikanlilara cok ihtiyacimiz var

Olm son 1 yılın 10 ayını falan cezalı geçirmişim zaten ne ensesi ense mi kaldı :)

Bana hanginiz ceza veriyo bilmiyorum ama ceza almaya sebep mesajla ceza süresi arasında uçurum var zanioloya futbol cahili diyip 4 ay yedim,söven max 1-2 hafta yiyodur

Ceza almakta sorun yok da en azından değsin,sen keyfi banlamak istediğinde özelden söyle ben cezaya değecek bişi yazayım ki boşa gitmesin öyle şey yapak

Olm son 1 yılın 10 ayını falan cezalı geçirmişim zaten ne ensesi ense mi kaldı :)

Bana hanginiz ceza veriyo bilmiyorum ama ceza almaya sebep mesajla ceza süresi arasında uçurum var zanioloya futbol cahili diyip 4 ay yedim,söven max 1-2 hafta yiyodur

Ceza almakta sorun yok da en azından değsin,sen keyfi banlamak istediğinde özelden söyle ben cezaya değecek bişi yazayım ki boşa gitmesin öyle şey yapak
Haber edecegim

Ünal Aysal'ın Galatasaray genel kurul üyeleri üzerinde bir ağırlığı olduğunu düşünmüyorum. Burak Elmas'ın kazandığı seçimde ve ibrasızlık sonrası yapılan yeni seçimde desteklediği adaylar kazanamadı. Hatta Burak Elmas'a Hamamcıoğlu'nun listesine girin deyince iyice ters tepmişti galiba yaptığı. Rezan Epözdemir falan da yöneticilik yapacak profil değil. Bokuyla kavga eden bir adam.

Dursun Özbek yönetimine başta Kemerburgaz ve Florya projeleri olmak üzere gayrimenkullerin değerlendirilmesi ve yeni gayrimenkuller alınması gibi önemli yetkiler verildi. Her şey yolunda giderken, sportif başarı da varken bu yönetim bırakıyorum demedikçe 1 dönem daha devam eder. Karşısına direkt Ünal Aysal da çıksa sonuç değişmeyecektir. Ama aday çıkması olumsuz bir şey de değil. Biz de varız, ona göre rehavete kapılmayıp düzgün çalışın mesajı verilmiş olur en kötü.

O fon falan kurulmadan yönetimin değişmesini istemem. Sonra kulüp kendilerininmiş gibi paraları çar çur ediyorlar.
Şu projeler bitene kadar miras yediler gibi olaylara dahil olmak isteyenlere izin vermemek gerek...

Bir de eski başkanların farklı bir adayın altında yönetimde görev almaları bana saçma geliyor. Ünal Aysal sprotif a.ş başkan vekili olacakmış. O kibirle hangi futbolcunun psikolojisi üzerinde artı bir etkisi olacak? Erden gibi hangi birisiyle birebir ilgilenip aidiyet oluşturacak?

Geçiniz diyeceğim ama ben liseli tayfaya güvenmiyorum. Herşey iyi giderken bir anda Koç'un ekmeğine yağ sürerler üzerine de balı akıtırlar..

Dursun+Erden birlikteliği varsa diğerleri 600 oy falan alır anca. Boşa heyecan yapmasınlar..

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı GALATASARAY

Üst Alt