Akp´den Sağlam Bilgi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Akp´den Sağlam Bilgi

Cevap: Akp´den Sağlam Bilgi

Antumu ha antu herseferinde güle güle seylerimin dizime kadar uzandigi yer.

Antumu ha antu 11 yasindaki bebelerin rüyalarini anlattigi yer.

Antumu ha antu 100 tane kusun birbirini kandirdigi yer.

Konu Kilit+Cöp

unlu dusunur Sahin K'nin vecizesi geldi aklima UEFA: -Sikecileri ister gonullu dusurun ,ister zorla .Gonullu dusurursen sen de rahat edersin ,zorla dusurursen valla men ederim topunuzu.

bence ordusporun onerdigi madde onerisi mantikli.

sike yapan duser.

tesvik veren duser

sikeye tesebbus ve tesvike tessebbus basina en az -10 puan cezasi. dusme yok.

ve sike and tesvik yapan ve ya tesebbus edenler spor alanlarindan omur boyu men.

madem bu madde degisecek bu sekilde makul gibi. sizce?

Orduspor'un önerdiği maddeye göre hem sikebahce düşüyor buna ek olarak da -45 puan alıyor, o önerinin kabul edileceğini düşünmüyorum. Maa'nin derdi 30 puandan daha az eksi puana indirmek sikebahcenin cezasını.

Ne komik,ben fenerden para aldim,yirtiniyorum gol atacam diye,bütün pozisyonlarda sansizlik pesimi birakiyor 5 top vuruyorum toplarin beside direkte patliyor,macin sonuna dogruda yanlislikla kendi kaleme gol atiyorum,sonuc olarak parayi aldigim halede gol atamiyorum,ama para aldigim falan teknik takibe takiliyor,ben ve fener yirtiyormuyum bu durumda yani? Ibrahim Akin olayi böyle olmamismiydi?Hem sahaya ne kadar yansiyip,yansimadigina kim,nasil karar veriyor?Bu cok serefli hakemlerimiz! bizi kücük kücük dograrken karsi tarafda hic hakem olmadan 18 de 17 yapilirkendemi sahaya yansiyan bir sey yok?Ulan her gecen gün istekleri dahada büyüyor adamlarin,bundan önceki madde cok agir dediler,siyasiler devreye girdi o madde degisti,simdi küme düsmeyi kaldirmaya calisiyorlar,ondan sonra sampiyonlugun gecerli sayilmasini isteyecekler,ondan sonra TFF den yüklü bir tazminat alacaklar,sonra bu sike olayinda dik duran biz ve bizim gibi kulüplere manevi tazminat davasi acacaklar,aziz icin özel bir kanun cikartip gene baskan olmasini saglayacaklar,sonrada piskin piskin tv karsisina gecip iste gördünüz,bizimle kimse basa cikamayacak diye zirvalayacaklar.....vs böyle devam edip gider.Benim tek güvencim UEFA,bunlara hakettigi cezayi UEFA vermezse,kimse umutlanmasin,yukarida saydiklarimin hepsi gercek olur.

Benim de antuculara saglam bilgi veriyim.Gianni Infantino dan "sike yapan ve ya tesebüssün cezasi küme düsürülmek".su ters kafalar hala atesi üfleyerek söndürmek istiyor.ne imis akp uefa la masaya oturub anlasmislar.o uefa dediyiniz siyasetin futbola karisdigini gördüyü zaman sike,saibe dinlemez basar cezayi Türkiye ye.

Böyle salak bi öneri olmaz..Şikenin sahaya yansımadığını nerden bilecekler..Fener hangi maçta şike yapıp da kazanamamış töbe yarabbim..

Orduspor'un önerdiği maddeye göre hem sikebahce düşüyor buna ek olarak da -45 puan alıyor, o önerinin kabul edileceğini düşünmüyorum. Maa'nin derdi 30 puandan daha az eksi puana indirmek sikebahcenin cezasını.

kesinlikle. fenerasyon hem fb dusmesin. hem de ne kadar az - puan verdirebilirizin derdinde. son ortaya cikan madde taslagina gore -3 puan dusunuyolarmis. saka gibi. 1 macta 0 liyor cezayi. boyle ceza mi olur? en az -10 puan olmali. oda tessebbus basina.

Üst Alt