AL 11/12 E Grubu 1.Maç | Beşiktaş 5-1 M.Tel Aviv | 15 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 1.Maç | Beşiktaş 5-1 M.Tel Aviv | 15 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 1.Maç | Beşiktaş 5-1 M.Tel Aviv | 15 Eylül | Maç Sonucu

beşiktaş bizede küfretti. onlar küfürü hakediyor. takım kazansın o başka. taraftarına bende sövüyorum. hatta bu hafta samsun macındayın. orda baya bir anıcam kendilerini arkadaşlarla birlikte.

Sövmek ayrı İsrail ' lilerin yerine koymak ayrı renktas..

bu ikisi arasında daglar kadar fark var.

5 gol pozisyonu 5 gol :D.Bu Edu nasıl oyuncu çözemedim çözebilen var mı ? Atama atıp tutarken gol attı :asd:

Ben zaten en az fenerden ve fenerlilerden nefret ettiğim kadar beşiktaştan ve ve bjklilerden nefret ediyorum.Bazı renktaşlar bjk ve taraftarını seviyor ama bence onlar da en az fener kadar iğrenç ve yüzsüz bir camia.Bizi onlarla dost sanan Galatasaraylılar var maalesef ve bu da beni üzüyor.Kurucumuz hatta Türk Futbolunun kurucusu Ali Sami Yen e küfür edicek kadar seviyesiz insanlar bunlar.Ama şöyle bir şey de var ki çok güzel beste yapıyorlar ve bunları hepsi ezbere biliyor,hep beraber çok yüksek sesle söylüyorlar.Bu yönlerini takdir ediyorum.

5 gol pozisyonu 5 gol :D.Bu Edu nasıl oyuncu çözemedim çözebilen var mı ? Atama atıp tutarken gol attı :asd:

çok kötü bir oyuncu stoper olarak baslamıs berbat bi futbol sergilemiş bunu forvete koymuslar ama burdada berbat oynuyor bence ..

Fazla geç olmadan jubilesini yapsın en iyisi :asd:

bjk taraftarı hükümetin gazına gelip israil aleyhine tezahurat yapmadı siyaseti karıştırmadılar orası güzel ama kendi yöneticileri içerdeyken başka takımlara giydirmek ne oluyor

bjk taraftarı hükümetin gazına gelip israil aleyhine tezahurat yapmadı siyaseti karıştırmadılar orası güzel ama kendi yöneticileri içerdeyken başka takımlara giydirmek ne oluyor

O da kendi ayıpları.. Bişey oldugu yok..

Zamanında destek çıkmamışın su an da metris'te yatan yöneticilerine şimdi kendini yırtarak bagırsan kaç yazar..

Azize'yi maç içinde andılar.Yazık ne istiyosunuz adamdan?

Beter ol AZİZE!:asd:

İsrail takımına beş tane yollayan beşiktaşı kutluyorum, tebriklerimle.

Maçı izlemedim ama tebrikler Beşiktaş.Bu tip takımlara yapılacak tek şey vardır: Beşlemek.Görevinizi yerine getirdiniz.Saygılar.

İsrail takımına 5 atan beşiktaş'a tebrikler.

Üst Alt