AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 2.Yarı | 29 Eylül | Star TV

stoke kaç yıldır primier ligde oynuyor üst düzey mücadele eden bir ekip her geçen yıl kadrolarını da güçlendiriyorlar eskiden sadece taç atışlarına bağlı bir takımdı şimdi para verip iyi oyuncular aldılar ingilterede saygı duyulan bir ekip türkiyeden hiç bir takım gidip stoke fark falan atamaz ingilterenin büyükleri bile deplasmanda zorlanıyorlar stoke karşı

Cevap: AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 29 Eylül | Maç Sonucu

hakem de cok taraf tuttu yanliz!

2-3 sari kart vermeliydi stoke'a!

skor'a etki etti bence, özellikle penalti karari biraz garip geldi bana. tekrarini göremedim yanliz pozisyonun.

Cevap: AL 11/12 E Grubu 2.Maç | Stoke City 2-1 Beşiktaş | 2.Yarı | 29 Eylül | Star TV

e yani.. lpoolu 1-0 yendiler geçen zaten fizik kalitesine bakarsak anlarız ne kadar fark oldugunu .. ayrıca tek tek futbolcularıda göze alırsak da öyle fark olmaz stokun kadrosu çok saglam sistemlerine mantelitlerine çok uygun kadrosu var.

Geçiniz. Büyütüyorsunuz. Bildiğin Karabük vari bir futbol oynadılar işte. Kalitesi bejekenin altında. Rezil bir skor.

yazık ülke puanı yerlerde artık clyi felan unutacağız gibi

ulan okadar yıldız oyuncu var kadronda Guti'yi oynatmıyorsun hatta, gidip Stoğa yeniliyorsun utan lan jimnastik.

ya cidden yorumları anlamıyorum sanki her sene gidip primier lig takımı yeniyoruz da deplasmanda bjk tek yenemiyor stoke uefaya hakkı ile katılmış boşa yollamamışlar uefaya

Abarttığınız 8 atar dediğiniz Stoke bu mu la? İ.B.B çiğ çiğ yer bunları.

Yalniz ilk golde rustu yine super ucmus:lol:

Stoke ile Kiev çıkar bu gruptan. CL de İnter ve Trabzon çıkar.

o pozisyon bir değil 2 kere penaltıydı. Bu arada stoke harbiden tırnak içinde "dandik" bir takım.

Chelsea- Liverpool- Manchester United. Beyler Stoke'un kendi sahasında bu sene yaptığı 3 maç hiçbiri yenemediler Stoke'u:eek: Yani Beşiktaş 2'yi falan atsaydı bi şekilde adamlar öyle böyle yine atarlardı.

Hayatında Stoke maçı izlememiş arkadaşlar bol keseden sallıyor :D

Geçiniz. Büyütüyorsunuz. Bildiğin Karabük vari bir futbol oynadılar işte. Kalitesi bejekenin altında. Rezil bir skor.

hastayım bu forumda bu tarz karşılaştırmalara ...

Abarttığınız 8 atar dediğiniz Stoke bu mu la? İ.B.B çiğ çiğ yer bunları.

ne ibbsi yahu yuh . adamlar 1 kere dahi adam kaçıramazladrı . ki ben cevap vererek hata yapıyorum

Stoke, Premier Ligin İBB'si.

Büyük takımlara çok güzel kafa tutar, onlara çelme takar, zayıf takımlara yenilir.

ekleme: kalite olarak değil, oyun ve puan toplama tarzı olarak karşılaştırdım.

Besiktas Stoke City'yi Inönü'de yener.

izleyenler salladı da noldu? yemin billah çokturu b*ktan bir takım stoke

Adamların oyunu bu arkadaşım.Tamamen fiziğe dayalı sistemleri var.Bu sene yaptığı maçların skorlarına bak zaten iyi bir takım olmadığını anlarsın.Premier ligin en sert takımıdır ki bugün çokta sert oynamadılar.Stoke tan pas futbolu bekliyosan git uyu derim ben sana

Üst Alt