AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 1-0 D.Kiev | 3 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 1-0 D.Kiev | 3 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş - D. Kiev | 3 Kasım | 20.00 | Star TV

Çok kompakt bir takım bu Dinamo kiev,özellikle ilk maçta Bjk'yi ilk yarının ortasından itibaren sürklase ettiler.Bugün Montepaschi ile olan basketbol maçımızı izleyince az parayla doğru işler yapılabileceğini tekrardan gördük.Maça gelirsek ,ben Kiev'in ilk maçtan daha rahat kazanacağını düşünüyorum.

Beşiktaşın işi zor. Kiev mahalle maçı oynar gibi oynamazsa rahat yenerler. Ama öyle oynarlarsa Beşiktaş Jokey Kulübü'nün puan için şansı olabilir.

Beşiktaş tek farklı galibiyet alabilir.

yarmolenko yarar. sonra da besiktasa maket gonderir :005:

ya zaten beşiktaş ne için oynuyor onu da anlamış değilim, muhtemelen 5 yıl men edilecekler avrupadan, boşuna oynuyorlar yazık,hiç gitmemeleri lazımdı uefaya. hadi hamsi kafalıları anlarım, para için 5 yılı göze aldılar, beşikataşa ne demeli. yazık tüp kafanın oyuncağı olduğu koca camia

Size müstehak olan şampiyonlar liginde 2-3 ön eleme oynamak, ve 2-3 takımla avrupa kupalarına katlmak..Nedir bu düşmanlık anlamıyorum..Onlar yaptıysa biz de mi yapacagız.Ben beşiktaşı tutuyorum arkadaş.Ülkem adına, ülke puanları adına..Ülkücü değilim, aksine demokrat ve solcuyum ama ben ülkemin puanının artmasını, daha çok takımla Avrupa liglerine gitmek istiyorum..Bir nevi ülkemi düşünüyorum..

Ne fenerliler gibi sarı lacivert faşisti, ne de beşiktaşlılar gibi siyah beyaz yobazı değilim...Avrupada benim tek düşmanım fb'dir..Harici her Türk takımı benim takımımdır.

inangeçen seneye kadar beşiktaşın başarılı olmasını istiyordum...

ancak geçen sene mal yöneticileri çıkı biz dünya takımıyız böhühühü yıldızlar,arenada oynayacağız dedikleri anda bittiler.

taraftarlarıda bunu kimisi şakşakçılık etti,kimisi içten içe istedi...

beter olsunlar.unutmadım o yaptıklarını.

gördük bu sene işte 4000bin kombine satan "çakma dünya takımı"

Shevchenko doner, bu is biter..

Beşiktaş savunmasının Shevchenko'yu döndürmemesi lazım.

besiktas cok isterse kazanabilir ama yok son maclarda oldugu gibi ruhsuz oynarsa, fark bile yer

sheva yedek. ben ondan ziyade milevsky ve oyuna dahil olduğu halde dudu dan çekiniyorum. çok seri biri ...

Beşiktaş'ı destekleyenler seyirci değil taraftar.

Cevap: AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 0-0 D.Kiev | 1.Yarı | Star TV

Beşiktaş'ın kazanması şart.Kendi takımımın doğrudan CL'ye gitmek varken ön eleme oynamasını istemiyorum.Bunun içinde ülke puanı şart.Bu yüzden Trabzonspor ve Beşiktaş'ı Avrupa maçlarında destekliyorum.Başarılar Beşiktaş.

Cevap: AL 11/12 E Grubu 4.Maç | Beşiktaş 0-0 D.Kiev | 1.Yarı | Star TV

kamera acisi cok kötü gibime geldi ligtvdeki gibi degil.. spikerde kazma sesli ya. .

Üst Alt