AL 11/12 İ Grubu 1.Maç | A.Madrid 2-0 Celtic | 15 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 İ Grubu 1.Maç | A.Madrid 2-0 Celtic | 15 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 İ Grubu 1.Maç | A.Madrid 2-0 Celtic | 15 Eylül | Maç Sonucu

ERCAN TANERİ HATIRLAYALIM,Tanimıyanlara gelsin:D:DSaka tabiki:)

[video=youtube;pEdufygmObU]https://www.youtube.com/watch?v=pEdufygmObU[/video]

Ercan Taner biraz asiri heyecan yapiyor bu uluslararasi maclarda yalniz.

"MAc bitti, bitti, bittiiiiii, mac bitti, top bitti, hakem, git hakem, duduk, cal bitti bitti top bitti'

gibi cumleler kuruyor bazen, gulduruyor gerci orasi ayri.

Ercan Taner biraz asiri heyecan yapiyor bu uluslararasi maclarda yalniz.

"MAc bitti, bitti, bittiiiiii, mac bitti, top bitti, hakem, git hakem, duduk, cal bitti bitti top bitti'

gibi cumleler kuruyor bazen, gulduruyor gerci orasi ayri.

Vala dediğin gibi öyle maclarda söylüyorki ben de kendimde olmuyorum o an .. mac sonunda sogukkanlı kalanlardan ögreniyorum bu cümleleri :D

O da insan yanii biz mac basında kendimizden geçerken son dakika böyle cümleleri kurması normal :)

Diego'yu istemeyenlere selam olsun. su an bu ikili bizde olabilirdi. ama biz hala sacma sapan 4-3-3 ler deneyelim. sabri orta saha oynasin filan...

Diego'yu istemeyenlere selam olsun. su an bu ikili bizde olabilirdi. ama biz hala sacma sapan 4-3-3 ler deneyelim. sabri orta saha oynasin filan...

Selam renktaş.Bende istemiyordum hala da istemiyorum.Çok yumuşak.Bizim ligde kapanan takımlara ve sert takımlara karşı iş yapamaz.

Hangisi daha iyi mac anlatıyor;

spor-mac-spikerleri-ercan-taner-murat-kosova-guntekin-onay-okay-karacan-ertem-sener-ersin-duzen-erdogan-arikan-melih-sendil-ligtv-ntvspor-trt.jpg

...........

Vala dediğin gibi öyle maclarda söylüyorki ben de kendimde olmuyorum o an .. mac sonunda sogukkanlı kalanlardan ögreniyorum bu cümleleri :D

O da insan yanii biz mac basında kendimizden geçerken son dakika böyle cümleleri kurması normal :)

Ama adamin meslegi spikerlik. YAni meslek olarak heyecanli bile olsa icinde oznesi fiili olan bir cumle kurmak gerekir. Ertem Sener de iyi sacmaliyor ama en azindan duzgun cumlelerle sacmaliyor. Ne bileyim... Ercan Taner'in de kendine gore bir esprisi var sonucta 2000-2001 yilindaki maclarda onu dinledik hep elinin tersiyle itemiyor insan. Ama profosyonel olarak yorumculuktan bahsediyorsak berbat bence. Ekranda gorunenleri duzgun bir sekilde betimleyerek izleyicelere sunmak sonucta adamin gorevi. Adam cumle kuramiyor falan.

Üst Alt