AL 11/12 Son 32 Rövanş | Beşiktaş 0-1 Braga | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 32 Rövanş | Beşiktaş 0-1 Braga | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 32 Rövanş | Beşiktaş 0-1 Braga | Maç Sonucu

egemen net 2 tane kritik hata yaptı bu maçta 2sini atsa atardı braga atamadı salaklar.

Braga ilk mac 10 kisi kalmasa belliki eleyecekti,Ben bugün sinemadaydim o saatler izleyemedim maci ama 0-1 yenilmisler demekki bir gol daha yeseler uzatmaya gidecekmis,iyi gitmiyor Besiktas arenada kazanicagimizdan süphem yok,Atleticoyla eslestiler sanirim sanslari gram yok.

Braga ilk mac 10 kisi kalmasa belliki eleyecekti,Ben bugün sinemadaydim o saatler izleyemedim maci ama 0-1 yenilmisler demekki bir gol daha yeseler uzatmaya gidecekmis,iyi gitmiyor Besiktas arenada kazanicagimizdan süphem yok,Atleticoyla eslestiler sanirim sanslari gram yok.

%C3%B6mer-%C3%BCr%C3%BCnd%C3%BCl-detected_23572.jpg

Lima sezon basi Besiktas'a gelmek istiyordu. Braga Besiktas'in teklif ettiginden 1 milyon fazlasini istemisti.

Adam muthis.

Lima sezon basi Besiktas'a gelmek istiyordu. Braga Besiktas'in teklif ettiginden 1 milyon fazlasini istemisti.

Adam muthis.

2.5 milyon istemişti Braga.Bende sevinmemiştim ilk adı geçtiğinde ama bugün cevabını sahada verdi, almak istesek artık 10dan kapıyı açarlar.

2.5 milyon istemişti Braga.Bende sevinmemiştim ilk adı geçtiğinde ama bugün cevabını sahada verdi, almak istesek artık 10dan kapıyı açarlar.

Adam, ben ozaman demistim. Bu adam cok iyi diye. Bugun Sivok + Egemen'i ust uste koyup yedi resmen.

Adam Liga Sagres'in gol krali. Almamak aptallikti.

lima baya kolay calım atıyor adama ama sonunu getiremedi bu macta. ama adam saga pas atıyor. kendi topuna kendi koşuyor:D

60. dakikada egemenin ikram ettiği pozisyonda,kalecinin bacaklarının arasından yuvarlasa topu,daha sonradan 3 ü bulur işi bitirirdi braga,öyle pozisyonu bulup da atamıyorsan tur atlamayı hak etmiyorsun demektir.

Duran toptan etkili olamayinca sikinti yasadi Bjk. Arena'dan beraberlikle donerlerse cok buyuk is basarmis olurlar. Hucum hattindaki hicbir adamlari formda degil, ortasahada bir Ernst'e kalacak. Zorlanmadan yenecegimizi dusunuyorum.

braga elinden kaçırdı bjk yi dün rahat 3-0 olurdu maç

Üst Alt