AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV 4-1 Trabzonspor | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV 4-1 Trabzonspor | Maç Sonucu

Cevap: AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV 4-1 Trabzonspor | İkinci Yarı | Euro Futbol

bu maça bakarak şunu daha ii anladımki eğer avrupada başarı istiyorsa 2 kanat oyuncumuz roket gibi olucak beklerimiz ileri geri çalışıcak

Cevap: AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV 3-1 Trabzonspor | İkinci Yarı | Euro Futbol

Ben geneli konuşuyorum renktaş . Trabzonla biz bir değiliz . Bizim ülkede oynadıkları futbol ortada defans yapıp maç kazanıyorlar . Avrupaya gelince defans dinlemiyor adamlar böle işte. Bende diyorumki bizimde suçumuz var ligi kale almıyorlar dandik anadolu kulüplerine puan kaybediyoruz . Psv dediğin takıma şu halimizle mac yapsak arenada 2-3 tane sallarız. Psv şampiyonlar liginde 3.torba takımı gibi . Demekki sen şunu kabul ediyorsun . Seneye şampiyonlar ligine gitsek 1.Real Madrid 2.Inter 3.psv 4.GALATASARAY çıksa senin demene göre şansımız yok . O zaman biz nie avrupada bahsediyozki oynayalım cerez liginde .

Seneye bu gruba düşersek kağıt üstünde şansımız en fazla PSV kadar olur. Normal yani.

Cevap: AL 11/12 Son 32 Rövanş | PSV 3-1 Trabzonspor | İkinci Yarı | Euro Futbol

Ben geneli konuşuyorum renktaş . Trabzonla biz bir değiliz . Bizim ülkede oynadıkları futbol ortada defans yapıp maç kazanıyorlar . Avrupaya gelince defans dinlemiyor adamlar böle işte. Bende diyorumki bizimde suçumuz var ligi kale almıyorlar dandik anadolu kulüplerine puan kaybediyoruz . Psv dediğin takıma şu halimizle mac yapsak arenada 2-3 tane sallarız. Psv şampiyonlar liginde 3.torba takımı gibi . Demekki sen şunu kabul ediyorsun . Seneye şampiyonlar ligine gitsek 1.Real Madrid 2.Inter 3.psv 4.GALATASARAY çıksa senin demene göre şansımız yok . O zaman biz nie avrupada bahsediyozki oynayalım cerez liginde .

Su an zaten grup siralamasi oyle oluca

Avrupa punanimiz gittigim,iz senelerde 30-35 arasi idi 2 yildi gidemiyoruz

Galatasarayin avrupaya gidememesi tabikide hatadir orasina soyledigim bir sey yok

Amma Anadolu takimlari gitmesin soylemek yanlis ifadedir

Ayrica PSV takimida ve Hollanda futbolu o kadar kucumsenecek bir sey degildir

Sene sonunda Mertens'le görüsecegiz reserve yapin eminim :ays:

bu maça bakarak şunu daha ii anladımki eğer avrupada başarı istiyorsa 2 kanat oyuncumuz roket gibi olucak beklerimiz ileri geri çalışıcak

Kanatların yanı sıra, tekniği üst düzey bir forvet elemanı birde eboue gibi sol bekimiz olursa müthiş olur.

Arkadaşlar, ben bu fenerin haline üzüldüm :(

O kadar bizim için dua ettiler, kendilerinen başına geldi…

bi diğer yandanda Trabzonun haline..

Bu arada ben de zaten Avrupa'yı bilmem de ligde ilk iki biz ve Fener olmayınca çok saçma geliyor. Diğerleriyle oynadığımız maçları takip etme oranı bile 10'da bir. İki takımın sattırdığı Lig TV toplamın %90'ı. yani diğerlerini sallayın gitsin. Fener'de Aziz yüzünden en az 5 yıl men alacağına göre kaldık biz.

Anca bize her yer trabzon demesini bilir bu mal taraftarlari.

haftaya hemen trabzonla oynasak tarihi fark olur bundan beter skor ortaya cikar.

hep o bal ve terayağını almadılar diye moralmen çöktü takım doğal olarak :)

Egemenin yerine mustafa yumlu , selçuğun yerine aykut , jajanın yerine adrian, enginin yerine de halil monte edilip boşluklar doldurulmaya çalışılırsa normal tabi en çok Şenol hocaya üzülüyorum ...

Üst Alt