AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim |

bazen gerçekten abartıyorsunuz böyle durumları. normal değilmi, avrupada 2 takım var biri yenilmiş diğeri maçta yeniyor durumumuz ibretlik türk futbolu olarak. sizin altında aradığınız art niyete bak. :sad007:

adam tarafsız gözle bakıyor bizim gibi taraflı değil. leeds maçını hiç unutmuyorum ben senin hatırlamaman da çok ilginç

Bence benim Leeds maçını hatırlamadığımı düşünmen çok ilginç :S

Dünkü maçtan bahsediyorum, adam hal-i ruhiyesi hiç normal değildi. Leeds'tir, Milan'dır bunları anlatırken heyecanlanırsın tabi, spiker çığlık atarken bütün ülke de çığlık çığlığa çünkü. Büyük takımlar bunlar, büyük maçlar, büyük başarılar.

Dün kesinlikle bir zorlama vardı adamda, katiyen normal değildi tepkileri.

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim |

Ercan Taner'e inanmadım yahu :S

O nasıl bir anlatım, durumu bilmesem yeminle şikeciler ŞL finalinde çıktılar diyeceğim. Bir über-heyecan, bir içi içine sığamamazlık. İnanılmaz birşey. Aslanım Meireles de ibretlik.

Ya möşıngıladbah'ı çok büyük görüyor adam ya da şikecileri olduklarından bile küçük görüyor. Anlam veremedim :S

Ercan Taner hangi takımlı bilen var mı? Rengi siyah beyaz olan şikecileri tutuyor diye biliyorum ben?

Saçma bir o kadar da gereksiz bir yorum . O zaman Git Galatasaray'ın UEFA aldığı zamanlarda ki Ercan Taner'in anlattığı duyguya bak .

Çok güçsüz bi takımı yendiler ,ben maç başlamadan inşallah kazanırlar demiştim ülke puanı için . Zaten bu guruptan 2.çıkıcaklardır ,marsilya kendi evinde yener bunları

Bence benim Leeds maçını hatırlamadığımı düşünmen çok ilginç :S

Dünkü maçtan bahsediyorum, adam hal-i ruhiyesi hiç normal değildi. Leeds'tir, Milan'dır bunları anlatırken heyecanlanırsın tabi, spiker çığlık atarken bütün ülke de çığlık çığlığa çünkü. Büyük takımlar bunlar, büyük maçlar, büyük başarılar.

Dün kesinlikle bir zorlama vardı adamda, katiyen normal değildi tepkileri.

türk futbolu o kadar düştü işte gladbah galibiyetlerine sevinir olduk gerisini sen düşün :eek:

Saçma bir o kadar da gereksiz bir yorum . O zaman Git Galatasaray'ın UEFA aldığı zamanlarda ki Ercan Taner'in anlattığı duyguya bak .

Cins cevaplar alıyorum :S

Şöyle açıklamaya çalışayım: Atıyorum Trömsö'ye gol atsak, Ercan Taner çığlık çığlığa Aslanım Hakan! diye bağırsa, maç içinde bir dünya devini deviriyormuşusz gibi tepkiler verse, onu da garipserim. Anlatabildim mi?

Uefa maçlarını tabi ki duygulu, çoşkulu anlatacak. Onları duygusuz anlatmak için Ercan Saatçi olmak lazım. Şikecilerin çeyrek final macerasını vs de öyle. Ama dün çok garipti, dediğim bu.

İyi oldu boşverin, Bu galibiyetle aykut bizim kadıköy'deki şampiyonluğumuza kadar kalır. :asd:

Cins cevaplar alıyorum :S

Şöyle açıklamaya çalışayım: Atıyorum Trömsö'ye gol atsak, Ercan Taner çığlık çığlığa Aslanım Hakan! diye bağırsa, maç içinde bir dünya devini deviriyormuşusz gibi tepkiler verse, onu da garipserim. Anlatabildim mi?

Uefa maçlarını tabi ki duygulu, çoşkulu anlatacak. Onları duygusuz anlatmak için Ercan Saatçi olmak lazım. Şikecilerin çeyrek final macerasını vs de öyle. Ama dün çok garipti, dediğim bu.

Mglach 'ı Trömso ile bir tutmamak lazım .

dün fener sadece koştu durdu, attıkları 2 gol duran toptan adamlar organize geldiler volkan 3 tane kurtarış yaptı, sonra zaten oyundan düştüler diğer goller geldi, yani kısaca fenerden cacık olmaz.

UEFA Avr. Ligi Grup Maçı B.Mönchengladbach - FENERBAHÇE
bos.gif

Abartmakta üstümüze yok. Girdiğimiz pozisyon sayısı 4‚ atığımız gol sayısı yine 4. Pozisyonlardan 1´i ya da 2´si golle sonuçlansaydı skor böyle olmazdı ama yine galip gelebilir miydik bilemem. Ayrıca rakibimizin de gollerden hariç yüzde yüz iki tane gol pozisyonu var. GS manu ve braga maçlarında abartmıyorum toplamda en az 20 pozisyon buldu ama daha golü yok. Biz ise marsilya ve borussia m. maçlarında taş çatlasa 7-8 pozisyona girdik attığımız gol sayısı 6. Bu göstergeler de takımlar arasında teknik direktör farkını değil kadro kalitesi farkını gösterir

antuda bir eleman bunu yazmış. genelde dalga geçilecek zeka seviyesinde yazılar olur orda ama şu yazıya haksız demek doğru olmaz. biz hoca farkıyla geçen sene şampiyon olduk. fener kadro kalitesiyle son ana kadar bizi kovaladı. umut, burak, emre, amrabat gibi oyuncularla clde zor gol atarız. keşke transferde bu yönde 1 tane bile olsa bir oyuncu alınabilseydi. başkanın çilek diye tabir ettiği oyuncu bu takımın neticesinide çok değiştirebilirdi.

Fenevbahçe'nin 105 yıllık tarihinde böyle bir şaşalı deplasman galibiyeti aldığını hatırlamıyorum.Rakip M'Gladbach evet şu an Sivas'ı karşısına koysan birşey yapamayacğını gördüğümüz bir takım olsa da.Sonuçta adı var.Fenev beni çok şaşırttı ama bu galibiyet sadece günü kurtarma politikası ve yıllarca unutamayacakları ender galibiyetlerden biri o kadar:))))

Rakibimiz felakette sürüklenecek.Alex'in ahını alldılar.Alex'siz bir Fb 5 yıl geriye gidecek.Umarım bundan haberleri vardır.Biz kötü günler geçirdiğimizde onlar "kümeye kümeye" dediklerinde bir gün gün gelip kervanın ve sapın döndüğünde onların daha beter olacağına adım gibi eminim.

abartmayın fenerın 3 golu harıc set oyununda pozısyon varmı.adamlar ıkıncı yarı faul yapmadı tehlıke yoktu.zaten 4 gol son dk.oldu.eğer gokhan topa dokunmasa adamlar gırecektı pozısyona...fenere karsı tehlıkelı yerden faul yapma sabaha kadar oyna gol atamaz...dusuncem bole ...

antuda bir eleman bunu yazmış. genelde dalga geçilecek zeka seviyesinde yazılar olur orda ama şu yazıya haksız demek doğru olmaz. biz hoca farkıyla geçen sene şampiyon olduk. fener kadro kalitesiyle son ana kadar bizi kovaladı. umut, burak, emre, amrabat gibi oyuncularla clde zor gol atarız. keşke transferde bu yönde 1 tane bile olsa bir oyuncu alınabilseydi. başkanın çilek diye tabir ettiği oyuncu bu takımın neticesinide çok değiştirebilirdi.

onun kadro kalitesiyle alakası yok biraz şansızlık biraz becceriksizlik vardı bizde dogrudur. öndeki adamlarımız çokta müthiş kaliteli denemez ama fenerin oyuncularıda çok kaliteli diyemem. ozaman sorarlar adama ligde GS 15 gol atarken fener neden 6 gol attı. birde bu yandan bak:eek: birde biz daha iyi takımlarla ediyoruz. birde o var.

Re: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim |

Gazları alındı, şike tescilli ligimizde seri mağlubiyetleri başlar, azize, angut gocaman istifa sesleri yükselir.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Fener iyi mücadele etti kazanmayı daha çok isteyen taraftı ama mükemmel felan da oynamadı.Gol pozisyonuna girmden 2 tane uzaktan şut ile gol attılar. 2-1 ken %100 lük 2 tane gol pozisyonu kaçırdı almanlar. Futbolda şans faktörü önemli dün şans faktörü fenerden yanaydı.

Fenerbahçe ayakta durabiliyorsa bu rezil futbola rağmen, bunun tek nedeni hucumdaki oyuncu kalitesi ve kaleci Volkan'dır. Hele o Sow denilen adam var ya, tam bizim aradığımız adam.

Gladbach zaten sürekli overrated olan bir takim, burada belirtmesem bile net bir Fener galibiyeti bekliyordum ben. Bilet bulabilsek 2-3 kisi gidecektik destek olmaya da 2.günde bizim türkler bitirmisti biletleri. Cristian Baroni bu feneri kurtaran oyuncudur, oynadigi zaman en azindan tempo yapabiliyor ve buda rakibi zor durumda birakiyor. Frikik golü de güzeldi cidden.

Fenerbahçe ayakta durabiliyorsa bu rezil futbola rağmen, bunun tek nedeni hucumdaki oyuncu kalitesi ve kaleci Volkan'dır. Hele o Sow denilen adam var ya, tam bizim aradığımız adam.

sahada yürüyen sowmu. dalgamı geçiyorsun:D bize daha iyisi lazım.

Yürüyenmi? Bencede tam aradigimiz adam.

bence buraktan bi farkı yok. oyun stilini hiç begenmiyorum. ekstra hiçbişeyi yok. ha kötü oyuncumu degil. ama bize arkası dönükte top tutan 2 li mücadelerlde gücclü seri bir adam lazım. demba ba gibi. di natale gibi.

Üst Alt