AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 2-4 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 4 Ekim

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 0-0 Fenerbahçe | İlk Yarı | 4 Ekim | Star

De Jong affetmez beyler, adam Golcü degil hayvan anasini satim

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 1-0 Fenerbahçe | İlk Yarı | 4 Ekim | Star

Adamların tek etkili silahı De Jong onu da Hasan Aliye vermişler:eek:

Hasan Ali daha kendini tutamıyor De Jong'u nasıl tutacak:eek:

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 1-0 Fenerbahçe | İlk Yarı | 4 Ekim | Star

o nası bi gol h.a.k. napıyo neyse ne diyeyim:eek:

adamlar 2 dk baskı yemeye görsün hemen yiyolar golü :happynew:

Cevap: Re: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach - Fenerbahçe | 22:05 | 4 Ekim | Star

----

Ha ha ha... Volki iyi bir izleyici...

Fener yenilirse bahane hazır;

Hakem sarı-kırmızı forma giymiş...

de jong müthiş abi hollandadan tutup getircektik

Cevap: AL 12/13 C Grubu 2.Maç | M'gladbach 0-0 Fenerbahçe | İlk Yarı | 4 Ekim | Star

Abi klasik ya oynuyor oynuyor bir salaklaşıyorlar 3-5 dakika anında gol yiyor.. 30 dakika oynasın gol atamaz 5 dk salaklaşır hemen gol yer.. Sadece Fener için değil tüm takımlar için geçerli Bursa Twente'ye sahayı dar etti.. 2 dk uyudu 2 gol yedi elendi.. Biz öyle, Es-Es öyle... Cidden sorgulamak lazım..

Ulan bu Fener Avrupa'da bile Sike yapiyo :lol::lol:

Ofsayt yokmus :D

gayserili hurma iyi kazik atiyor h.a.k. ambramat toplam 13 mio:SS:

Tandem = Bekir - Egemen.

Böyle takımı : :happynew:

türk ligi lesh

bizim 4 büyükler bunesligada ilk ona zor girer

ben bosuna demiyorum, ligimiz bize zarar veriyor, ligimiz yuzunden avrupada her zaman ama her zaman bir adim geride kalicagiz.

bizim ligde ileriye koy 2 forvet, stoperleri mesgul etsinler, al 3 puani ...

aynisini avrupada yap, 3 pasla gelip seni oturtuyorlar...

bırakın abi yav feneri şunu bunu. bursayı avrupaya yolladık elendik geldik,fener zaten elendi elemelerde,şimdi de batık. trabzonspor videoton diye adını duymadığımız takıma yenildi. bjk zaten hiç alınmadı. cimbom 2 maçta 0 puan,yetmez gibi 0 gol. ne olacak futbolumuzun hali?

kendi kendimize oynayıp seyrediyoruz. 10 sene üstüste şampiyon olsak mahalle maçı gibi hiç sevinmeyeceğim bu dakikadan sonra. bomboş bir ligde bomboş futbol kulüpleriyiz. yazık

Üst Alt