AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 25 Ekim

Cevap: AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol - Fenerbahçe | 22.05 | 25 Ekim |

İşte bende böyle düşünüyordum ama ülke bu kadar berbat durumdayken Mili takım ve Kulüp takımları bu kadar vahim durumdayken bize yakın rakiplerden biri olan Romanya takımıyla oynarken vurduğun gol olsun derlerse.. Beter olsunlar derim bende..

Ben o embesil antuya bakmıyorum umrumda değil ne dedikleri 12-15 yaş ergen muhabbetleri gülüp geçiceksin .Ülke puanı açısından istiyorum bende yoksa umrumda değil ne yaptıkları

Birşey soracağım bu Fenerbahçe'nin tüm maçları Star'da mı.

D-Smart vermiyor mu bu maçları ?

ülke puanı ve rakibin türk düşmanı olması açısından fener'e başarılar diliyorum.

günü birlik sevinme zamanı değil,puanımız oldukça düşük. seneye tek takım CL'ye giderse ve o da eleme oynarsa o zaman daha da batarız.

tam arkamızdaki Romanya'nın ve Rumların takımlarının bizlere denk gelmesi avantaj.

kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz.

Gelsin Osmanlı tokadı :)

Ülke puanı şeyimde değil , biz puan kaybettiğimizde bayram eden , Klübümüz ve Fatih Terim adına gün boyu küfürlü ve hakaret dolu twitler atan ve mesnetsiz iddaları haber servislerine yetiştiren 12 numara gibi köpek sürülerini barındıran aşağılık bir klübü ''Türk '' olsa dahi D-E-S-T-E-K-L-E-M-İ-Y-O-R-U-M

Allahınızdan bulun bin beter olun şerefsiz köpekler

Avrupada Türkiyeyi temsil eden her takımı desteklerim. Beni kendi düşüncelerim bağlar. Kimin benim takımım hakkında ne söylediği önemli değil. Ben kendi düşüncelerimden sorumluyum. Bu yüzden Başarılar Fenerbahçe..

Ynt: AL 12/13 C Grubu 3.Maç | Limassol - Fenerbahçe | 22.05 | 25 Ekim |

Haydi Limasol, kalbimiz seninle....

Koy şu Eziklere...

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Desteklemiyorum. Bu turnuvaya şikeyle katılmış bi takımı da destekleyemem.

Fener büyük bir ihtimalle lider olarak bitirecek grubu, bizim de kendimizi toparlamamiz ve Cluj-Braga ikilisini yendigimiz anda ülke puanini fena arttiririz.

A59mttvCAAAeKPb.jpg

Vurdugun gol olsun fener... ezeli rakibimiz olsan bile... su yunan tohumlarini ez bu aksam... arkandayiz...:hang:

öyle bir ruha hali içindeyim ki, şu kahpe rum takımdan daha nefret eder hale geldim şerefsiz şikecilerden. allahlarından bulsunlar ne diyim

fenerin kazanmasi süper olur valla

hem su belalilardan kurtulmus oluruz az cok ulke siralamasinda, hem fener uefada gruptan cikmak adina iyi bir avantaj yakalar.

fener ceyrek final oynasin istiyorum avrupada, hatta yarri finlde olur, avrupada olsunlarki lige tam kosantre olamasinlar

bu sene sampiyon olalim, seneye olmazsakta olur ama bu sene sampiyon olmak cok önemli bizim icin.

Ülke puanı şeyimde değil , biz puan kaybettiğimizde bayram eden , Klübümüz ve Fatih Terim adına gün boyu küfürlü ve hakaret dolu twitler atan ve mesnetsiz iddaları haber servislerine yetiştiren 12 numara gibi köpek sürülerini barındıran aşağılık bir klübü ''Türk '' olsa dahi D-E-S-T-E-K-L-E-M-İ-Y-O-R-U-M

Allahınızdan bulun bin beter olun şerefsiz köpekler

aynen renktaş

bizim gsgazetesi gibi resmi taraftar adreslerimiz fb yenilince sadece skoru yazıyor bırakıyo.

ama antu 12numara vs gibi fbli taraftar grupları bizim takıma küfür edip duruyo.biz puan kaybedince fos galaktikos,nasıl koydu xx takım felan diyolar

ve tabiki gücüme gidiyor :happynew:

Üst Alt