AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | Maç Sonucu | 8 Kasım - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | Maç Sonucu | 8 Kasım

Cevap: AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | Maç Sonucu | 8 Kasım

Fenerli_44:cLink:0185246

Adam geçme‚ top sürme özellikleri çok düşük. Topu saklayıp olumlu pas atabiliyor. Bitirici vuruş eh işte.

Yalnız kalması bir yana‚ Sow´un özellikleri sınırlı zaten. Destek de alamayınca hepten bitiyor.

Takım için yeterli mi? Bence değil. Ama şu takım için konuşacak olursak‚ çok da önemli değil :(

böyle çok yazılar var sow başlıgında

Boşuna angut.com demiyoruz :D

Fenerli_44:cLink:0185246

Adam geçme‚ top sürme özellikleri çok düşük. Topu saklayıp olumlu pas atabiliyor. Bitirici vuruş eh işte.

Yalnız kalması bir yana‚ Sow´un özellikleri sınırlı zaten. Destek de alamayınca hepten bitiyor.

Takım için yeterli mi? Bence değil. Ama şu takım için konuşacak olursak‚ çok da önemli değil :(

böyle çok yazılar var sow başlıgında

sow sanki gol kaçırmıyor. bugün kaçırdıklarını izlendinmi birader. fransada birkere gol kralı olmuş. diger seneler 10 golü yok.

İşinize gelince fenerlilerin yazdıklarını muhattab almaz dalga geçersiniz, işinize gelince işte böyle buraya kanıt diye koyarsınız. Az yanar döner değilmişsin. :)

Şu adam bizde olsa şu olurdu yorumlarına ayar olduğum kadar başka bir şeye olmuyorumdur yeminle. Bizde dünya çapında baros diye bir oyuncu vardı, tam golcü kusursuz bitirici idi. Ne oldu herif yalan oldu.

Bişe dicem la 4.maçını bugün oynayan takımın nasıl oluyorda maç öncesi 3 galibiyet 1 beraberliği var oluyor yahu. :haha:

Şu adam bizde olsa şu olurdu yorumlarına ayar olduğum kadar başka bir şeye olmuyorumdur yeminle. Bizde dünya çapında baros diye bir oyuncu vardı, tam golcü kusursuz bitirici idi. Ne oldu herif yalan oldu.

Bişe dicem la 4.maçını bugün oynayan takımın nasıl oluyorda maç öncesi 3 galibiyet 1 beraberliği var oluyor yahu. :haha:

Baros da asla net golcü değildi ve hiç olmadı. o da bacakları titreye titreye oynardı.

Şükrü Saraçoğlu Düğün Salonu DJ AZİZE: "Haydi kızlav kopalım bavi. Hep bevabev kopalım bavi"

İşinize gelince fenerlilerin yazdıklarını muhattab almaz dalga geçersiniz, işinize gelince işte böyle buraya kanıt diye koyarsınız. Az yanar döner değilmişsin. :)

ben sen söyleyince yapıştırdım. ne alaka. sen demedinmi göster diye:D

ben sen söyleyince yapıştırdım. ne alaka. sen demedinmi göster diye:D

Ben onların yazdıklarını cidden muhattab alıp almayacağına bakmak için söyledim. Bana ne fenerlilerin görüşlerinden, topu kaleye götüremeyen fener takımında Sow'u eleştiren birini niye kaale alayım ki? :)

bende o başlıktan topluyordum, arkadaş benden önce yazmış. sadece böyle diyenler var. şimdi son birkaç maçtır iyi oynuyor yorumlar olumlu ama bundan önce yorumlar bu tarzdaydı.

Cevap: AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | 2.Y | 8 Kasım

Aynen, şaşkınlıkla okuyorum forumu şu an. Sow dediğiniz adam bize gelsin 40 golü görmezse namerdim. Burak Sow 'un klasmanı değil ki bir kere, Sowu dünya çapında forvetlerle kıyaslarım ancak.

Yok bence 70 gol filan atar sow bizde 40 az.Sowun kariyerine bir gözdirmeni öneriririm.Nasıl dünya çapında bir forvet bu adam.Lillde sadece 1 sezonunda 25 golu var.Diğer sezonlarına bak bakalım 10 golu bile gecememiş.Biraz kendi futbolcularımızın değerini bilin.Bu kadar saçmalamak olmaz.İsteyenle iddaa girerim hadi sow geçsin bakalım bu sene golde Burağı.

Suha sana kalsa herkes titrek titrek oynuyor yahu :haha: Baros sow denilen adamdan kat be kat net golcü idi.

Sana göre öyle. Ben öyle düşünmüyorum. Liverpool'daki Baros ve bizdeki ilk 2 senesindeki Baros iyi oyuncuydu ama asla Sow gibi bir golcü değildi.

Bu arada ben burda Sow fanatiği biri gibi göründüm ama konu o oldugu için örnek veriyorum. Bize Sow'dan daha iyileri lazım.

Ben onların yazdıklarını cidden muhattab alıp almayacağına bakmak için söyledim. Bana ne fenerlilerin görüşlerinden, topu kaleye götüremeyen fener takımında Sow'u eleştiren birini niye kaale alayım ki? :)

bunlar hep bahane yahu. bugün gittiler kaçırdı 2-3 pozisyonu işte. burak kaçırsa adama denmeyen kalmaz. ben ki forvet istiyorum 1 tane daha:D bende buraga üst düzey topçu demiyorum. huntelar gibi adam lazım yanına.

Cevap: AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | 2.Y | 8 Kasım

Yok bence 70 gol filan atar sow bizde 40 az.Sowun kariyerine bir gözdirmeni öneriririm.Nasıl dünya çapında bir forvet bu adam.Lillde sadece 1 sezonunda 25 golu var.Diğer sezonlarına bak bakalım 10 golu bile gecememiş.Biraz kendi futbolcularımızın değerini bilin.Bu kadar saçmalamak olmaz.İsteyenle iddaa girerim hadi sow geçsin bakalım bu sene golde Burağı.

KEsin Alex ile Hagi kıyaslaması yapılınca "istatistiğin ne önemi var" diyorsundur.

Sow öyle bir forvet ki, havadan gelirse kafayla atıyor, ayağını iyi kullanıp çalım atıyor ve güzel paslar veriyor ayrıca her pozisyondan kaleye şut atmayı düşünüyor. Bize ve Beşiktaş'a attığı golleri kolay kolay herkes atamaz. Çoğu forvet göğsünde seken topun yere düşüp düzgün hale gelmesini beklerken Sow havada gelişine vurur ya da göğsüyle yumuşatıp zamanında çakar. Hakikaten çok kaliteli. Türkiye'ye bu yaşta gelmesi çok şaşırtıcı.

bunlar hep bahane yahu. bugün gittiler kaçırdı 2-3 pozisyonu işte. burak kaçırsa adama denmeyen kalmaz. ben ki forvet istiyorum 1 tane daha:D bende buraga üst düzey topçu demiyorum. huntelar gibi adam lazım yanına.

Herkes gol kaçırır dostum, sahada yaptıklarına genel olarak bakmak lazım. Burak'ın top kontrol edememesi bile başlı başına bir rezillik. Umut için o konuya hiç girmiyorum bile. Kaç tane atağımız her maç başlamadan bitiyor. Burak'ın gol kaçırdığına ben şimdiye kadar birşey demedim ki.

Sow öyle bir forvet ki, havadan gelirse kafayla atıyor, ayağını iyi kullanıp çalım atıyor ve güzel paslar veriyor ayrıca her pozisyondan kaleye şut atmayı düşünüyor. Bize ve Beşiktaş'a attığı golleri kolay kolay herkes atamaz. Çoğu forvet göğsünde seken topun yere düşüp düzgün hale gelmesini beklerken Sow havada gelişine vurur ya da göğsüyle yumuşatıp zamanında çakar. Hakikaten çok kaliteli. Türkiye'ye bu yaşta gelmesi çok şaşırtıcı.

şu burak yılmaza saydıran sen değil miydin :D hah tamam şimdi oldu

Şunu söylemek isterim ki Sow, üçlü forvetin solunda oynuyordu Lille'de. Yani adam bir nevi kanat işlevi görüyordu gol sayısının 20+ olmasını bekleyemeyiz her sene.

Ayrıca Alex Hagi konusunda Süha abi çok haklı, sonuçta hepimiz Hagi'nin eşsiz olduğunu kabul ediyoruz bu ülkeye gelen yabancılar arasında. Ama Alex istatistiklerde çok daha iyi.

Ben rezil olmuştum zaten arkadaşa. Sow'un gelmesi imkansız bizim lige deyip duruyordum o sıralarda. :) Söylediğin pozisyonlarda bizim forvetler olsa topu düzelticez, kontrol edicez diye kaybederlerdi. :)

Üst Alt