AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | Maç Sonucu | 8 Kasım - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 2-0 Limassol | Maç Sonucu | 8 Kasım

Cevap: AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 1-0 Limassol | 1.Y | 8 Kasım

sikebahce alir bu maci limassol dandirikmis

Cevap: AL 12/13 C Grubu 4.Maç | Fenerbahçe 0-0 Limassol | 1.Y | 8 Kasım

şu bekiri gördükçe neden gülesim gelir anlamıyorum :lol: herif her maç orasına burasına tekme vs yedikçe boynunu ovuyor zanarsın omurgasına tekme attı herif :haha:

fenerbahce yensin ulke puani artsin

Fener'in neyini almak istersin diye sorsalar kesinlikle duran top organizasyonlarını seçerdim.

Ercan Taner'e uyuz oluyorum, herif sinir bozucu anlatiyor Fener maclarini.

AEL gibi bir takım bile ilk 10 dakikada 2 pozisyona girdi. Şikecileri bu hafta Ordu düdükler

Fenerbahce grubta alabilcegi kadar puan alsin ülke puani icin. Ilk disli rakibte eleniceklerine göre, hem ülke puani katkida bulunmus olurlar, hemde basarisiz olurlar.

fener düzgün top oynasa bu maç farka gider..

Limassol berbat oynuyor, daha doğrusu oynamıyor..

?Maçın ana yayıncısı doğus grubu mu? Adamların bütün takımla yaptıkları itirazın tekrarını göstermediler. Dandik faulün tekrarını hemen gösterdiler.

Haha şike maçları gibi resmen, Limassol komedi gibi..

Fenerin kadro planlamasi cok kötü yapilmis. 2 bekide hucumdan geriye dönüsleri, savunmalari cok kötü. Özellikle Hasan Alinin orada maden var. Kenarlari iyi kullanan bir takim Feneri dagitir.

Krasic, Stoch hepsini ayni anda oynatamazsin. Savunmaya yardimlari cok az adamlarin. Mecburen Aykut Hoca Caner ve Topuzu oynatiyordu.

Bu adamlarin yaptiği en büyük hata, Emre gidince yerine Biglia gibi birini, Alexin yerine de yeni Alex Gansoyu almamak oldu. Avrupada Ganso icinde Alex benzeri özellikleri nedeniyle cok tereddütlü yaklasiliyor. Bunu kullanabilirlerdi.

AEL in 7 numarasinin harcadigi kacinci pozisyon sayamadim,adam marjinal olmaya calisiyor,kalenin önüne gelmis halen vuracagina pas yapiyor dingil

İlk mactada adamlar kale önüne gelene kadar herseyi dogru yapiyorlardi. Son noktada ya kötü pas tercihi yada yanlis karar.

Maçı şaşkınlıkla izliyorum yahu. Limasolluleri baz alırsak senin oyuncuların top class gibi duruyor ve ismi olan birkaç oyuncun var. Boktan bir duran top(o da sakip sağolsun) dışında bir cacık yapamıyorsun. Senin sahan lan bu, bari burada adam gibi oyna bir kerede. Ael kim la, ofspordan farkları yok. Yaptıkları tek şey sadece azcık koşuyorlar o kadar. Sonrada eziksiniz oğlum diyince 6 kasımlara kadar gidiyorlar. Lan 1 maç iyi oynayarak kazanın be 1 maç.

Üst Alt