AL 12/13 C Grubu 5.Maç | Marsilya 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 22 Kasım - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 12/13 C Grubu 5.Maç | Marsilya 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 22 Kasım

Cevap: AL 12/13 C Grubu 5.Maç | Marsilya 0-1 Fenerbahçe | Maç Sonucu | 22 Kasım

Ben iki gün insan içine çıkamadım, 6-0'dan iyisi olursa ne ala...

Ama kazanalım yeter derim...

koyayım fenerin 6'sına sana bişey olmasın.kadıköydeki kupayı hatırlayan fenerliler hergün insan içine çıkıyo.çünkü onlar hayvan.

güntekin söyledi braz önce. 12 grup varmış galiba, grup liderleri ve cl'den gelen 8 takımın 4ü birinci torba, grupta ikinci olan 12 takım ve cl'den gelen diğer 4 takım ikinci torba olup kura çekiliyormuş

NtvSpor'daki bir yorumcu sanırım o zaman yanlış söyledi. Artık temenni mi etti bilmiyorum. Yine de ben büyük takımlardan ziyade aç bir C.L. takımının gelmesini tercih ederim. Fenerbahçe gibi küçük takımlar bazen mide bulandırabilir Avrupa'da küçümsenirse.

Gol yememek adına forvetini çıkarıp orta saha alıp forvetsiz maça devam eden bir Teknik adamla , Cidden saygı duyamam.Hikmet hoca bile yapmazdı bunu.

Aykut Hoca korkaktır.

Ntvspor tarihi günün yayınını yapıyor sevinçle. İnanılmaz bir gün, Fener bilmem kaç tur atlarsa Uefa Kupası'nı alacak.

NtvSpor'daki bir yorumcu sanırım o zaman yanlış söyledi. Artık temenni mi etti bilmiyorum. Yine de ben büyük takımlardan ziyade aç bir C.L. takımının gelmesini tercih ederim. Fenerbahçe gibi küçük takımlar bazen mide bulandırabilir Avrupa'da küçümsenirse.

Cluj gelse de Fener'e döşese :D

Şikecilerin maçlarından sonra pırtlayan az mesajlı üyeler ihya ediyor beni :)

Tebrikler panpa, tarihinizin ender avrupa tur atlamalarından birini yaşıyorsunuz, keyfini sür bakalım.

Sana hayırlı olsun, sen sür.

Bu foruma üye olduğumu gelen bir maille hatırladım, gönderi sayımı artırırım merak etme...

73 konuk var topikte.Hayallerinizin bittiği yerde gerçeklerimiz başlar bunu bilin şikeci şerefsizin çocukları..

Ibrahimović bastığı tuşları Mexes ve Bekir'e söylemiş beyler :lol:

Arkadaşa kontralar sağdan soldan :D

Bizde de güzel bi mac sonrasi program yapdilar. 50%futbol 50% volleyball

İki gün arka arkaya olunca çok göze batıyor. Ercan Taner bile farklı anlatıyor iki maçı. Fanatiklik falan değil bu, tarafsız bakıyorum ve hala aynı haltı görüyorum, bariz taraf tutuyorlar.

yine mi yanlış anons ulan bu şikeciler durduk yere kendilerini rezil etmeyi huy edindiler :asd:

Ulan bizim kazandığımız kupa için "şöyle rekor kırdık, grupta böyle lider olduk" diye hava atmak ne biçim ezikliktir..Biz kupayı almışız lan var mı ötesi :asd:

Üst Alt