AL 17/18 YF M:1 | Arsenal 1-1 Atlético Madrid | MS | 26 Nisan | TRT Spor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 17/18 YF M:1 | Arsenal 1-1 Atlético Madrid | MS | 26 Nisan | TRT Spor

Arsenal takım olarak bitiricilik konusunda çok eksik. Onun haricinde topu iyi getiriyorlar. Gomis gibi bi adamlari olsa farkli yerde olurlardi diye dusunuyorum.

@Can BÜYÜK severdi kendisini BMG topcusu

O zaman iyiydi galiba, Arsenal'e de pas yapmasini bilen bir DM lazimdi, ben cok yakisacagini saniyordum

Adam Juraj Kucka'nin PL subesi, Arsenal de oranin Trabzon'u zaten. Wenger de Senol.

Seviye agir geldi

Arsenalde Spursdeki Dembele mesela iş yapar seviyeye alişik + teknigi bir 1 cdme göre gayet iyi (adam bir zamanlar forvetti :d)

Lakin rekabetten dolayi Arsenale gitmez muht.

Seviye agir geldi

Arsenale Spursdeki Dembele mesela iş yapar seviyeye alişik + teknigi bir 1 cdme göre gayet iyi (adam bir zamanlar forvetti :d)

Lakin rekabetten dolayi Arsenale gitmez muht.

Arsenal artik bu yakisir su yakisir ayaklarini birakip William Carvalho gibi dumduz bir DM alsa bile olur bence.

Defansif zaafiyet iyice can sikici olmaya basladi, stoperler ve bekler de sikintili zaten.

Atletico için ilk önce deplasmanda oynamak her türlü avantajdır. En kötü gollü beraberlik olur. Sürpriz denemek isteyen Atleti'ye handikap basabilir.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
En kötü senaryo tuttu da 10 kisi kalmasalardi cok rahat handikap yaparlardi. Arsenal helva bir takim.

Bizim su Garry Rodrigues'in az kafasi calissa su Welbeck'i falan cebinden cikarir. Bir diger ManU artigi zaten Mikitaryan, kimsenin almadigi Özil'e zam yapmak da ayri kafa.

Bellerin, Ramsey, Aubameyang ve Lacazette disinda cok öyle begendigim adam yok Arsenal'de. Sol beki ve stoperi ekstra rezalet.

Wenger yüzünden kupon yattı. Böyle saçma sapan bir maç olamaz ya. Gerçekten out. Gidiyim de twitterdan yardırayım.

Üst Alt