AL 17/18 YF M:1 | Marsilya 2-0 Salzburg | MS | 26 Nisan | Tivibu Spor 3 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 17/18 YF M:1 | Marsilya 2-0 Salzburg | MS | 26 Nisan | Tivibu Spor 3

Mesele almak değil yokuz ki

Böyle kazalar olabilir,demek istediğim biz hiç optimum bir takımla UEFA'ya kalamadık son senelerde.2009'daki takımın defansif zaafiyetleriyle beraber revire dönmüştü ilerki turlarda.2010'da da orta sahamız kötüydü.Atletico'yu penaltıyla elesek bile o yıl elenirdik yine.Zaten ondan sonra bu yıla kadar hiç Avrupa Ligi oynamadık hep ŞL'deydik.

Böyle kazalar olabilir,demek istediğim biz hiç optimum bir takımla UEFA'ya kalamadık son senelerde.2009'daki takımın defansif zaafiyetleriyle beraber revire dönmüştü ilerki turlarda.2010'da da orta sahamız kötüydü.Atletico'yu penaltıyla elesek bile o yıl elenirdik yine.Zaten ondan sonra bu yıla kadar hiç Avrupa Ligi oynamadık hep ŞL'deydik.

Aynen öyle ama kalıcı olmadıktan sonra başarı gelmez , cl yada uefa farketmez gidecen her yıl , 2 yıldır yokuz avrupada olmamalı böyle dönemler fb yada bjk değiliz biz.

Ceza aldıkları dönem haricinde Fb ve Bjk'nin oldu mu 2 sezon üst üste Avrupa'dan uzak kaldığı?Öyle dedin de,bizim var adamların yok gibi. :D Varsa da ben hatırlamıyorum.
Ceza aldıkları dönem haricinde Fb ve Bjk'nin oldu mu 2 sezon üst üste Avrupa'dan uzak kaldığı?Öyle dedin de,bizim var adamların yok gibi. :D Varsa da ben hatırlamıyorum.

Paso ön elemelerde havlu atıyolar onuda bir zahmet saymıyalım.

Ben de son 16 oynamaktansa en kötü YF oynamayı yeğleyenlerdenim. Seneye bir final heyecanı iyi olur AL'de. Tabii önce gruptan 3. çıkmamız lazım ki hiçte uzak bir ihtimal değil. Örneğin seneye grubumuz Real Madrid, Manchester United, Galatasaray, Schalke şeklinde olabilir. Buradan 3. çıkabilmemizde muamma ama, çıkıp kupaya gitmeliyiz.

Ben de son 16 oynamaktansa en kötü YF oynamayı yeğleyenlerdenim. Seneye bir final heyecanı iyi olur AL'de. Tabii önce gruptan 3. çıkmamız lazım ki hiçte uzak bir ihtimal değil. Örneğin seneye grubumuz Real Madrid, Manchester United, Galatasaray, Schalke şeklinde olabilir. Buradan 3. çıkabilmemizde muamma ama, çıkıp kupaya gitmeliyiz.

Bu grupta 2.oluruz biz

Şu an oynanansa o grupta maçlar tahmin yürüteyim :

Real Madrid 5 - 1 Galatasaray
Galatasaray 2-1 Schalke
Galatasaray 1-0 Manchester United
Manchester United 2 - 1 Galatasaray
Galatasaray 1-4 Real Madrid
Schalke 2-2 Galatasaray

7 puanla yine AL yolu bize gözüküyor renktaş. :D

Şu an oynanansa o grupta maçlar tahmin yürüteyim :

Real Madrid 5 - 1 Galatasaray
Galatasaray 2-1 Schalke