AL 18/19 3.Tur M:2 | LASK Linz 2-1 Beşiktaş | MS | 16 Ağustos | TRT 1 - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 3.Tur M:2 | LASK Linz 2-1 Beşiktaş | MS | 16 Ağustos | TRT 1

elemeleri iyi oldu. Ülke Puani bu sezon feci önemli. Belcika + Ukrayna yi gecebiliriz. Bir de iki kulvar da devam etsinler, bu Kadro ile geberirler

Tek değişiklik ile maçı verdi avusturya takımı hocası. Forvet değişikliği dengeyi bozdu.

Linz önde basarak bjk nin oyun kurmasını önledi uzun topa zorladı ama top kendilerine geçince çok paniklerdi özellikle son dakikalarda tam sıvadılar bir çok pozisyon olabilecek atak harcandı bjk berbat ötesi oynarken uzun toptan golü buldu.

Roco ağır çöp yalnız öyle böyle değil.

Elemeleri ise iyi oldu. Hem ülke puanı açısından hem de iki kulvarda mücadele etmelerinin bize yarayacağı gerçeğinden dolayı.

Ben ülke puanı için bejekeyi destekledim de

lige odaklansa ne olacak cacık olmaz bunlardan kadro kalitesi yerlerde takım ölmüş komple ağlayanı yok
Türkiye ligi için kadro kaliteleri net çok çok iyi ama yaşlı işte.
Tek lig kalırsa şampiyonluk için yeterli olabilir bence.

Ligimizde takımların çoğu çok geride bu bjk takımı ile kıyaslandığında.

Türkiye ligi için kadro kaliteleri net çok çok iyi ama yaşlı işte.
Tek lig kalırsa şampiyonluk için yeterli olabilir bence.

Ligimizde takımların çoğu çok geride bu bjk takımı ile kıyaslandığında.

deplasmanda çoğu anadolu takımı kafa kafaya oynar bunlarla ve puan alır.

derbi falan alma ihtimalleri zaten yok.

başakşehir falan daha ciddi rakip net olarak.

Besiktas'in turu gecmesine hem ulke puani ve daha cok da yorulacak olmalari acisindan cok sevindim . Cok yasli kadrolari var Gokhan-Quaresme gibi pek alternatifi olmayan oyuncularin senede 40 mac civari yapmalari pek mumkun degil .

Üst Alt