AL 18/19 D Grubu M:1 | Dinamo Zagreb 4-1 Fenerbahçe | MS | 20 Eylül | beIN Sports 1 - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 D Grubu M:1 | Dinamo Zagreb 4-1 Fenerbahçe | MS | 20 Eylül | beIN Sports 1

Slimani ve Soldado varken 2,5 milyon euro'ya Frey gibi bir forveti alırken, sol bekinde İsmail-Hasan Ali oynatan takımın iyi bir planlama yaptığından bahsediliyordu sezon başında. Ali Koç FM oynar gibi yönetebileceğini zannetti ama şu anda bu işe giriştiğine pişman değilse bir şey bilmiyorum. Maddi ve manevi çok yıpratıcı bir dönem bekliyor Fenerbahçe'yi.

dalga geciyoruz guluyoruz felanda
ulke puanini bitirdi serefsizler senelerdir. portekiz rusya ukrayna liginin ustune cikamamizin tek sebebi su gerizekalilar ve yabanci siniriydi.. yabanci siniri artik yok ama bu mallar hala ayni

yuh arkadas. bok gibi takim yapmislar 2 seneye anca dogrulurlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Deli şero olarak şu Zagrepden bir skauting yapayım dedim, hemen dani olmo'yu buldum,bu uşakda iş var gencde biri dedim,gogle amcaya sorunca yaş 20 oley dedim ,lakin birden alem peşindeymiş onu gördüm,bu kardış ispanyolmuş meğer barca altyapısından ,terk etmiş oraları lakin şimdi milan,liverpool ve eski takımı barca istermiş... deli şeronun skautingide bu kadar olur haa birde şu fenerbostan meselesi yahu hep derim traktörler dalsın dereağzına,sürsünler orayı hıyar yetiştiren bostana cevirsinler böylece memlekete en azından bir katkıları olurlar. Unutmadan sunjic var birde çakma modric gibi ,bir kurcalamak lazım..

Bok gibi kadroları var. İyi bile. Normal şartlar altında ligde ilk 4’e bile girmemeleri lazım ama TFF ve şansları her zaman ittiriyor işte.

Bu arada bizim de çok dalga geçmememiz lazım çünkü TS deplasmanındaki oyun dün gibi aklımda. CL deplasmanlarında bizde ayni şeyleri yaşayabiliriz şu deplasman fobimize çeki düzen vermezsek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fener tersten saplar

Cu5bekgWEAE7fgz.jpg

Üst Alt