AL 18/19 I Grubu M:3 | Beşiktaş 2-4 Genk | MS | 25 Ekim | beIN Sports 1 - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 I Grubu M:3 | Beşiktaş 2-4 Genk | MS | 25 Ekim | beIN Sports 1

Genk TD Philippe Clement: "25 maçtır yenilmiyoruz, genç bir takımız ve bu yüzden kondisyonu çok iyi takımın. Böyle bir takımı yönettiğim için gerçekten çok mutluyum."

DqYjsmlWsAIr9yr.jpg

Vizyon kokuyor tam bizlik kaçırmayalım
Valla bu takımı bu TD yarattı ise simdiden yatırım yapmak lazım. Bu takım çok can yakar.

Bu 8jk bu gruptan çıkamaz sarpborg iskandinav soğuk havasında acımaz bunlara ,zaten oyuncular para alamıyor takımda kimse iplemiyor artık eee fiko orman tatlı yemenin acı çıkarması bunlar

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10 numaralarini tanzanyali düşün yani ismini soyleyemedigim takimdan getirmişler.
Scout başarısı işte bizimkiler gibi yatmıyor adamlar kazancının hakkını veriyorlar utkucanlar hazırcı anca program alıp o kadar masraf edip oradan fm verilerini çeksinler. Birde bu heriflerde fena bir sirkülasyon var. Chelsea ellerinden tuutğundan beri fena yükselişteler biz anca bok atalım genk kimmiş- oo gent o kim diye ezip örseleyelim. Heriflerin son 5 yıldaki satışları ile borç kapatıyoruz.

Altyapıdan yetiştirdikleri adamlar
Thibaut Courtois, Kevin De Bruyne

Ben çıkıp ama ffp ama oyuncu alamıyoruz dediklerini görmedim. 5'ten yukarı bonservis vermemişler ama satışlara bak.
Bentekeyi 1e alıp 1 sene sonra 8.8
Koulibaly 1.3 alıp 2 sene sonra 7.75
Sergej Milinkovic-Savic 1e alıp 1 sene sonra 18e
Leon Bailey 1.4e alıp 2 sene sonra 13.5
Wilfred Ndidi 180 bine alıp 2 sene sonra 17.6
Christian Kabasele bedelsiz alıp 2 sene sonra 6.95
Omar Colley 1.7ye alıp 2 sene sonra 7.75e
6.4 milyon euro gider 87 milyon euro gelir. Sadece al sat ile büyük rakamları aldım.

yav satışlara bakın allah aşkına heriflerde nasıl bir sistem varsa araştırıp buluyor 2 sene parlatıp satıyor. Bizim belhandaya verdiğimiz bonservisin 3milyon azıyla herifler 87 milyon euro kazanmışlar. Oyuncu bulamadık, yıldız yoktu, ama olmadı diye ağlamıyor bu takımlar gidiyor alıyor çatır çatır oynatıp satıyorlar.

Bursayla berabere kaldık diye üzülüyoruz, Beşiktaş iki gün sonra gidiyor Göztepeye penaltı kaçırıp kaybediyor. Fenerbahçe Sivas deplasmanında çaresiz beraberliği kabulleniyor.

Schalkeyle berabere kaldık diye üzülüyoruz. Fenerbahçe Anderlecht karşısında beraberliği zor kurtarıyor. Beşiktaş gidiyor evinde az bilindik bir takımdan yiyor dört tane çaresizce kaybediyor.

Ezeli rakiplerimiz rakip değil motivasyon kaynağı adeta.

Scout başarısı işte bizimkiler gibi yatmıyor adamlar kazancının hakkını veriyorlar utkucanlar hazırcı anca program alıp o kadar masraf edip oradan fm verilerini çeksinler. Birde bu heriflerde fena bir sirkülasyon var. Chelsea ellerinden tuutğundan beri fena yükselişteler biz anca bok atalım genk kimmiş- oo gent o kim diye ezip örseleyelim. Heriflerin son 5 yıldaki satışları ile borç kapatıyoruz.

Altyapıdan yetiştirdikleri adamlar
Thibaut Courtois, Kevin De Bruyne

Ben çıkıp ama ffp ama oyuncu alamıyoruz dediklerini görmedim. 5'ten yukarı bonservis vermemişler ama satışlara bak.
Bentekeyi 1e alıp 1 sene sonra 8.8
Koulibaly 1.3 alıp 2 sene sonra 7.75
Sergej Milinkovic-Savic 1e alıp 1 sene sonra 18e
Leon Bailey 1.4e alıp 2 sene sonra 13.5
Wilfred Ndidi 180 bine alıp 2 sene sonra 17.6
Christian Kabasele bedelsiz alıp 2 sene sonra 6.95
Omar Colley 1.7ye alıp 2 sene sonra 7.75e
6.4 milyon euro gider 87 milyon euro gelir. Sadece al sat ile büyük rakamları aldım.

yav satışlara bakın allah aşkına heriflerde nasıl bir sistem varsa araştırıp buluyor 2 sene parlatıp satıyor. Bizim belhandaya verdiğimiz bonservisin 3milyon azıyla herifler 87 milyon euro kazanmışlar. Oyuncu bulamadık, yıldız yoktu, ama olmadı diye ağlamıyor bu takımlar gidiyor alıyor çatır çatır oynatıp satıyorlar.
Bizde herşeye burun kıvıran taraftar olunca birde iş bilmez yöneticiler olmuyor sabır da yok.
ismini bilmediğimiz adam piyasaya çıkıyor bu kim ya diyoruz aslında bu işi en iyi yapcak adam fatih hoca onla da olmuyorsa kimseyle olmaz.

Üst Alt