AL 18/19 I Grubu M:5 | Sarpsborg 2-3 Beşiktaş | MS | 29 Kasım | beIN Sports 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 I Grubu M:5 | Sarpsborg 2-3 Beşiktaş | MS | 29 Kasım | beIN Sports 1

Olabilir,makul bir senaryo.İç sahada 47 gelmez zaten o iş bitti bana göre,geçen senenin havası kaçtı.Ama deplasmanda da geçen seneyi görürüz en kötü,geçen sene 26 toplamıştık.70 gördürür herhalde o da,70 ve üstü de şampiyon yapar.

6 maçta 9 puan topladık 1,5 ortalama bu sürse bile 17 de 26 yapar ama bence daha iyi sonuçlar alırız 2.yarı rakipler de nispeten daha kolay zaten.

Alırsak 75 bandına yaklaşırız.Benim öngörüm 70-73 aralığı.Başakşehir şu 6 maçta mutlaka puan bırakmalı 6 haftada 4 deplasmana gidecekler.Burada önlerine geçmeliyiz 18. hafta sonunda.

Başakşehir patlamaya başlar özellikle Göztepe maçından beklentim yüksek.

Sonra Ankaragücü, Alanya, Ts

Hadi Alanya biraz kolay diğer 3 maçta puan kaybına müsait ama önemli olan Göztepe şunları yensin havaları sönsün biraz devamı gelir.

Başakşehir patlamaya başlar özellikle Göztepe maçından beklentim yüksek.

Sonra Ankaragücü, Alanya, Ts

Hadi Alanya biraz kolay diğer 3 maçta puan kaybına müsait ama önemli olan Göztepe şunları yensin havaları sönsün biraz devamı gelir.

Aynen.10 haftadır yenilmiyorlar artık kaybetsinler.

Yalnız Başak bu 6 maçı da farkı koruyarak bitirirse o zaman işimiz zor.

Aynen.10 haftadır yenilmiyorlar artık kaybetsinler.

Yalnız Başak bu 6 maçı da farkı koruyarak bitirirse o zaman işimiz zor.

Fark 4 , 3 düşse bize yeter ama olmadı diyelim 4 de kalırsa.

2.yarı malatya , bjk , sivas , antalya ve 33.hafta bizle maçları var 5 zor deplasman daha var illa birileri kafalarına vurur bunların.

içerdeki maçlara girmiyorum bile orda da patlayacaklar daha.

Fark 4 , 3 düşse bize yeter ama olmadı diyelim 4 de kalırsa.

2.yarı malatya , bjk , sivas , antalya ve 33.hafta bizle maçları var 5 zor deplasman daha var illa birileri kafalarına vurur bunların.

içerdeki maçlara girmiyorum bile orda da patlayacaklar daha.

Vururlar da biz de kaybedeceğiz dışarda o sıkıntı.Başakşehir'in en zor demeyeyim de en yoğun deplasman fikstürü bu.Muhakkak 18. hafta bitiminde puan tablosunda önlerinde olmalıyız.Orda liderliği alamazsak oradan itibaren kovalayan durumuna düşeriz gibi.

Beşiktaş Ankaragücüne yenilir, burada yenilmekten ucuz kurtulur. Herkes Vodafone arenada Galatasaray kazanırsa Beşiktaş için sezon biter edebiyatı yapmaya başlar. Vodafone arenada Beşiktaş rahatça 2-0 kazanır kaostan çıkar biz kaosa gireriz.

Trabzonspor, Fenerbahçe derken bakalım Beşiktaş'ı da mı dirilteceğiz.

Olabilir,makul bir senaryo.İç sahada 47 gelmez zaten o iş bitti bana göre,geçen senenin havası kaçtı.Ama deplasmanda da geçen seneyi görürüz en kötü,geçen sene 26 toplamıştık.70 gördürür herhalde o da,70 ve üstü de şampiyon yapar.

Minumum 75 şart. Başakşehir o kadar kaybetmez.

12 haftada 27 oldular. 22 maçları var 48 bile alsalar 75 oluyor.

Trabzon'u yendiler, Fener deplasmanını geçtiler, Beşiktaş'ı yendiler.

İç sahada puan kaybı lüksümüz zaten kalmadı da 45 diyelim hadi. Deplasmanda 30 şart.

İç saha:

Konyaspor
Çaykur Rize
Sivasspor
Ankaragücü
Trabzonspor
Akhisarspor
Antalyaspor
Y.Malatyaspor
Kayserispor
Beşiktaş
Başakşehir

Maksimum 1 beraberlik kotamız var. Kalan 11 maç 31 puan

Deplasman:

Beşiktaş
Başakşehir
Göztepe
Alanya
Kasımpaşa
Erzurumspor
Bursaspor
Fenerbahçe
Konyaspor
Ç.Rize
Sivasspor

Kalan 11 maçta 21 puan

Minumum 75 şart. Başakşehir o kadar kaybetmez.

12 haftada 27 oldular. 22 maçları var 48 bile alsalar 75 oluyor.

Trabzon'u yendiler, Fener deplasmanını geçtiler, Beşiktaş'ı yendiler.

İç sahada puan kaybı lüksümüz zaten kalmadı da 45 diyelim hadi. Deplasmanda 30 şart.

İç saha:

Konyaspor
Çaykur Rize
Sivasspor
Ankaragücü
Trabzonspor
Akhisarspor
Antalyaspor
Y.Malatyaspor
Kayserispor
Beşiktaş
Başakşehir

Maksimum 1 beraberlik kotamız var. Kalan 11 maç 31 puan

Deplasman:

Beşiktaş
Başakşehir
Göztepe
Alanya
Kasımpaşa
Erzurumspor
Bursaspor
Fenerbahçe
Konyaspor
Ç.Rize
Sivasspor

Kalan 11 maçta 21 puan

O kadar kaybetmezlerse şampiyon onlar olur.

O kadar kaybetmezlerse şampiyon onlar olur.

Belli olmaz. İç saha da motivasyonumuz yine yükselecektir diye düşünüyorum son olaylardan sonra.

Deplasmanda Akhisar mağlubiyeti kötü oldu bizim için. Trabzon ve Malatya herkese terslik çıkarabilir.

Ekstra bir galibiyet şart.

Beşiktaş
Başakşehir
Göztepe

hattı çok sert. Buradan yenilmeden 5 puan çıkartırsak toplanır o gaz ile.

Üst Alt