AL 18/19 YF M:1 | Eintracht Frankfurt 1-1 Chelsea | MS | 2 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 18/19 YF M:1 | Eintracht Frankfurt 1-1 Chelsea | MS | 2 Mayıs

frankçöp stamford köprüsünden biraz zor çıkar bu çöplükte. adamlar kendi evinde hapsetti seni en iyi oyuncusu olmadan

valencianın da 3. golden sonra şansıciddi derecede azaldı. chelsea-arsenal finalı dışında bir senaryo görmemiz %5 ihtimal

Frankfurt kaybetmemeyi başardı. Bu kadar zor şartlarda iyi iş. Elenirler mi? Bilmem ama kupaya renk kattılar.

keşke şlde de liverpool-tıttenham finali izlesek.

liverpooldan şüphelerim var ama tottenham ajax'ı eleme ihtimali yüksek. ama liverpoolun işi çok zor. onu 3 gol yerken düşüneceklerdi

keşke şlde de liverpool-tıttenham finali izlesek.

liverpooldan şüphelerim var ama tottenham ajax'ı eleme ihtimali yüksek. ama liverpoolun işi çok zor. onu 3 gol yerken düşüneceklerdi

İyice PL'ye dönecek o zaman. Valencia maçı 2-1 bitse ben umutluydum Valencia'dan ama son anlarda gelen gol işleri değiştirdi. Arsenal deplasmanda baya rezil. Hala iş bitmedi ama 2 farklı yenmek zor.

İyice PL'ye dönecek o zaman. Valencia maçı 2-1 bitse ben umutluydum Valencia'dan ama son anlarda gelen gol işleri değiştirdi. Arsenal deplasmanda baya rezil. Hala iş bitmedi ama 2 farklı yenmek zor.
grup maçları o kadar değil de, bu eleme usulünde ingilizler üstad. arsenal londrada kaybetse bile gider ispanyada kazanırdı.

çöpnıstır united bile 2-0 yenildi gitti evinde en güçlü ekiplerden biri olan parisi yendi ve eledi. kaldıki çöpnıstır unitedin çöp kadrosuyka ilerleyemeyeceği malumdu. çöp olmalrına rağmen eleme işindeki ustalıklarıyla beceriyolar bişeyler.

dediğim gibi arsenal chelsea finali dışındaki bi ihtimal arsenalin 3. golünden sonra baya bi azaldı. bundan sonrası sürprizlere hatta mucizlere kaldı. ama olmaz diye bir şey yok

grup maçları o kadar değil de, bu eleme usulünde ingilizler üstad. arsenal londrada kaybetse bile gider ispanyada kazanırdı.

çöpnıstır united bile 2-0 yenildi gitti evinde en güçlü ekiplerden biri olan parisi yendi ve eledi. kaldıki çöpnıstır unitedin çöp kadrosuyka ilerleyemeyeceği malumdu. çöp olmalrına rağmen eleme işindeki ustalıklarıyla beceriyolar bişeyler.

dediğim gibi arsenal chelsea finali dışındaki bi ihtimal arsenalin 3. golünden sonra baya bi azaldı. bundan sonrası sürprizlere hatta mucizlere kaldı. ama olmaz diye bir şey yok

Arsenal PL'de içerideki performansıyla şampiyonluğa oynar ama deplasman performansıyla ilk 10'a giremez. Bizim geçen seneki durumu yaşıyorlar.

Hücum gücü yüksek ama savunma hattı rezil. Valencia erken gol bulursa iş değişir.

Arsenal PL'de içerideki performansıyla şampiyonluğa oynar ama deplasman performansıyla ilk 10'a giremez. Bizim geçen seneki durumu yaşıyorlar.

Hücum gücü yüksek ama savunma hattı rezil. Valencia erken gol bulursa iş değişir.
evet katılıyorum, ama biz olsak 5. dkdan yeriz. muhtemelen erkenden yemeyecekler. onlara denk gelmez öyle şeyler. o tür loserlıklar bizim takımların başına geliyo hep

Frankfurt takımını hiç anlayamadım.

Golü bulana kadar tek kale ezdi.
Sonrası Anadolu takımına dönüp maçın sonlarına doğru ancak dengeyi sağladı az çok.

Frankfurt takımını hiç anlayamadım.

Golü bulana kadar tek kale ezdi.
Sonrası Anadolu takımına dönüp maçın sonlarına doğru ancak dengeyi sağladı az çok.
tt arenada oynansa ilk 20 dk biz de tek kale oynarız. ilk 20-25 dk ev sahibinin ağırlıklı olarak baskın oynaması normaldir. chelsea ilk 20 dkyı gol yemeden bitirse kazanırdı. ama galatasaraylılık ederek 20 dkda ham yaptı

Üst Alt