AL 19/20 J Grubu M:2 | Başakşehir 1-1 Gladbach | MS | 3 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ilk geldiğinde aklı başında, kibar biriydin Gsc yavaş yavaş etkisini göstermiş sende de :asd:

Simdiden boyleyse birde ilerde (yillar yillar yillar sonra) şef gümüş kıvrım olunca ne yapariz artik :D Bazen yazılarımı tekrar okuyorum ve diyorum 'Ibrahim oglum, yonetime mesaj yaz senin hesabını kitlesinler. Durumun vahim' :D

Foruma ayak uydurmaya çalışıyoruz ya :) gerçek hayatta duzgun, politik olmak vs bir yerden sonra boğuyor. Burda ise laylaylom :)

Simdiden boyleyse birde ilerde (yillar yillar yillar sonra) şef gümüş kıvrım olunca ne yapariz artik :D Bazen yazılarımı tekrar okuyorum ve diyorum 'Ibrahim oglum, yonetime mesaj yaz senin hesabını kitlesinler. Durumun vahim' :D

Foruma ayak uydurmaya çalışıyoruz ya :) gerçek hayatta duzgun, politik olmak vs bir yerden sonra boğuyor. Burda ise laylaylom :)
Belhanda-Fatih Terim-GSCimbom Cafe ve Mizah başlığında fazla dolaşma derim genelde serseriler oralarda takılıyor bozarlar seni.

Üst Alt