AL 19/20 J Grubu M:6 | Borussia Mönchengladbach 1-2 Başakşehir | MS | 12 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O kadar sahaya binaya 15 bin tl ödeyen takım yenilsin zerre umursamam ülke puanını da....
Bence bunların gruptan çıkmaları iyi olur. Hem ülke puanı için hem de bizim Avrupa'dan elendiğimiz bir ortamda bunların Çarşamba-Pazar oynamaları bizim için iyi olur. Ama Başakşehir Avrupa'dan elenirse yine kök söktürebilir geçen seneki gibi. Birazcık rasyonel düşündüm ama daha mantıklı bence yorulmaları. :D

Bence bunların gruptan çıkmaları iyi olur. Hem ülke puanı için hem de bizim Avrupa'dan elendiğimiz bir ortamda bunların Çarşamba-Pazar oynamaları bizim için iyi olur. Ama Başakşehir Avrupa'dan elenirse yine kök söktürebilir geçen seneki gibi. Birazcık rasyonel düşündüm ama daha mantıklı bence yorulmaları. :D
Doğru diyorsun da renktaşım ben meseleye farklı bakıyorum. Şl katılmazsak batarız ama biz taktik bilmeyen td ile zaten o seviyede hiç olamayacağız artık. Bazen katılmak için 3-5 yıl eğitim görmeliyiz diyorum.

bu okan avcıdanda ünaldan da karakterli bir hoca diğer iki karaktersiz hep.yedeklerle cıktı maçlara en azından okan as kadro ile mücadele ediyor. Helal olsun valla

Doğru diyorsun da renktaşım ben meseleye farklı bakıyorum. Şl katılmazsak batarız ama biz taktik bilmeyen td ile zaten o seviyede hiç olamayacağız artık. Bazen katılmak için 3-5 yıl eğitim görmeliyiz diyorum.

Hiç borcumuz olmasaydı sana hak verirdim. Ama Şampiyonlar Ligi gelirleri olmadan çok zor kapanır o borçlar. Borç yönetimi konusunda gayet iyi de gidiyoruz aslında UEFA’nın koyduğu kısıtlama sayesinde. Dediğim gibi hem Başakşehir’in çıkarabileceği sorunları bertaraf etmek için önemli Başakşehir’in gruptan çıkması hem de bizim Şampiyonlar Ligi’ne gitmemiz çok önemli gelecek ayak bastı parasından dolayı. Orada her maç 4-5 yesek de önemli değil. Hem Avrupa’da yenilen farklar günün sonunda biz neyi yanlış yapıyoruz dedirtecektir bence. Bak milli takım 1 yıl önce neydi şimdi ne. Hem de insanlar milli takımdan tiksinir haldeyken şu anda herkes benimsemiş durumda takımı. O yüzden biz de hemen İspanyol, İngiliz takımları gibi olamayız belki ama bir Portekiz ve Hollanda takımı olmak asla hayal değil bence ve şimdilik hedefimiz onlar olmalı. Orta ve uzun vadede borçlar bitip zengin iş adamları futbola el atarsa anca o zaman PSG gibi, City-Liverpool gibi olabiliriz. Onun da yolu borç bitirmekten geçiyor. :(

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Başak nasıl alır mı

Ceza sahasına girmeden kaleci hatasıyla gol attı herifler. Monchengladbach sürekli altıpasa top atıyor anca 2 pozisyonda vurabildiler. Biri auta gitti, birini Mert çıkardı. Takım savunman iyi olup mücadele edince bir şekilde maçın içinde kalıyorsun, Başakşehir'in de yaptığı o. Sonuçta 1-1 olduğu sürece her şeye gebe.

Başakşehir maçtaki en iyi pozisyonunu buldu, Crivelli atamadı.

Üst Alt