AL 19/20 J Grubu M:6 | Borussia Mönchengladbach 1-2 Başakşehir | MS | 12 Aralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hiç sevmem bu başşakları ama helal olsun adamlara. Avrupa liginin bence en zor grubundan lider çıktılar.
Kargalar da en kolay grupta 15 gol yediler.

Okan'ı sevmiyorum, Başakşehir'e daha da ifritim ama helal olsun, ülke futbolunun yüzünü yere düşürmeyen tek takım oldular bu yıl. Roma-Monchengladbach'lı gruptan lider çıkmak her türlü muazzam başarıdır. Diğer şerefsizler yedek takımlarla yatarken her maçı as kadro oynamak bile büyük karakterdir. Tebrik ediyorum, inşallah ligde düşersiniz Avrupa'da ilerlerken.

Helal olsun Okan'a. Ne kendisini ne de Başakşehir Kulübü'nü severim ama bu sene buna Türkiye'nin ihtiyacı vardı.
Galatasaray 90'da atmış gibi sevinip bağırdım.

Çok zor bir gruptan çıktılar.

Okan'ın Avrupa'da isim yapıp oraya teknik direktör olarak gitmesi için Avrupa Ligi onun için neredeyse tek şanstı. Bu şansı mükemmel kullandı.

Tekrar teşekkürler Başakşehir.

Grup sonuncusu olacagi garanti olmus bir takimi bein 1 den verip Avrupada tek devam etme potansiyeli olan takimi bein'in dötünden yayinlayan kanal yoneticilerinide ayri ayri selamliyorum.

5GPiEt5.png

Üst Alt