AL 2.Ö.E.T. Rövanş | Gaziantepspor 4-1 Minsk | 21 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 2.Ö.E.T. Rövanş | Gaziantepspor 4-1 Minsk | 21 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: AL 2.Ö.E.T. Rövanş | Gaziantepspor 0-0 Minsk | 21 Temmuz | 21.00 | TRT 1| İlk

Anonsçu çıldırdı o nasıl bağırmak öyle :D

Cevap: AL 2.Ö.E.T. Rövanş | Gaziantepspor 1-0 Minsk | 21 Temmuz | 21.00 | TRT 1| İlk

Baskalarindan nefre etmeme ragmen Antep'in basarili olmasini cok istiyorum . Emre Gungor'un gol atmasina da ayri bir sevindim :) . Ayrica maraton.com.tr 'yi de kendimce kiniyorum . FB'nin dostluk macini canli anlatim vs diye verirken GAZIANTEP'in UEFA macini vermememek de ne demek oluyor ?

Cevap: AL 2.Ö.E.T. Rövanş | Gaziantepspor 1-0 Minsk | 21 Temmuz | TRT 1| İlk Yarı

Rahat oynuyoruz. 2-0 falan olabildirdi suana kadar.

Cevap: AL 2.Ö.E.T. Rövanş | Gaziantepspor 1-0 Minsk | 21 Temmuz | TRT 1| İlk Yarı

Olcan'ı alsak keşke.Çok iyi oynuyor.

Popov'u neden oynatmıyor. Tam onluk maç, Cenk ise tam lesh olmuş.

ömer sus allah aşkına, sus be adam sus

bu herif bu işten para kazanıyor

Cevap: AL 2.Ö.E.T. Rövanş | Gaziantepspor 1-1 Minsk | 21 Temmuz | TRT 1| İlk Yarı

Danny geriye dönemedi değil mi? Galiba biraz da onun hatasından gol yediler.

Wagner her topu kaybediyor. Cenk desen sahada yok.

Cevap: AL 2.Ö.E.T. Rövanş | Gaziantepspor 1-1 Minsk | 21 Temmuz | TRT 1| İlk Yarı

Antep halı saha maçlarda ki gibi gol yedi. Bu takım Türkiye 4. oldu. :eek: Bizim lig gerçekten çok dandik.

Maci sessiz izliyorum :) . Umarim Antep gol bulur malesef yediler :(

Şu Vasilyuk çok tecrübeli dikkat etmemiz lazım.

Cevap: AL 2.Ö.E.T. Rövanş | Gaziantepspor 1-1 Minsk | 21 Temmuz | TRT 1| İkinci Yarı

Yuh be Antep.Daha bu takımı geçemiyorsan:eek:

Üst Alt