⚽ AL 20/21 Play-Off | Rangers 2-1 Galatasaray | MS | 1 Ekim - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belhanda, Feghouli ve Babel ciktiktan sonra cok daha duzgun oynadik. Feghouli her mac kac tane pozisyonu pic edip sirita sirita geziyor. Diger ikisini zaten B takima bile alma.

Ayni seyi 100 kere deneyip sonunda neden olmuyor demek nasil bir safdillikse, bu 3 oyuncuyla iyi oyun beklemek de oyle biraz...

Arda olsaydi biraz daha oyun kurabilirdik. Babel yerine Arda, Belhanda yerine Etebo, Feghouli yerine de genç kanatlardan biriyle başlamalıyız hafta sonu.

Bu rezil, sünük takımın sahibi Fatih Terim.

2-0 geriye düşüyorsun, bir tane atağın yok. Marcao şapkadan tavşan çıkartıyor, sonrasında bırak şut çekmeyi rakip ceza alanının önüne bile gelemiyorsun.

Zavallı futbol.

Prenslerine senelik yatırılan 15 milyon Euro. Bu kıtlıkta ne maaşlarla, ne oyuncular alınmış hala yönetim de yönetim. Ayıp.

3 senedir bu iğrenç futboldan bıktım.

FATİH TERİM İSTİFA.

feguli artık kadro dışı kalmalı..adam her maç daha geriye gidiyor.

Orta sahanda teknik adam becerisiyle oynayan taylan var en az 2 adam lazım kanat yok orta sahaya transfer lazım yönetime tek kelime yok terim de terim

Belhanda, Feghouli ve Babel ciktiktan sonra cok daha duzgun oynadik. Feghouli her mac kac tane pozisyonu pic edip sirita sirita geziyor. Diger ikisini zaten B takima bile alma.

Ayni seyi 100 kere deneyip sonunda neden olmuyor demek nasil bir safdillikse, bu 3 oyuncuyla iyi oyun beklemek de oyle biraz...

Arda olsaydi biraz daha oyun kurabilirdik. Babel yerine Arda, Belhanda yerine Etebo, Feghouli yerine de genç kanatlardan biriyle başlamalıyız hafta sonu.

fegu yerine ali yavuz oynamalı

Bir sonraki macta bunların alayını kızağa çekmezse hakkaten hocada büyük sıkıntı var diyeceğim, çok aşırı umursamaz oynadılar zorla ite kaka sahaya çıkmış gibiydiler en çok ona kızıyorum resmen komplo kurmuşlar bilerek oynamıyorlar gibi bir hava vardı

Cidden yazıklar olsun artık yetti.. Babel belhanda feghouli yollanamıyorsa gerekirse 5 sene sözleşmelerini uzatsınlar sonra da pafa yollasınlar futbol kariyerleri bitirilsin zaten her türlü zarar ettik adamların iş ahlakı yok ki bi kere en azından parasıyla değil mi hıncımızı alalım. Bu üçlünün yerine alt yapıdan 3 çocuk oynasın artık hiç gerek yok transfere falan zaten bu yönetim gidici.

oldukça demokratik bir forumumuz var.Bir yanda Türkiyenin tek büyük camiası Galatasaraylılar yani bizler diğer yanda ise fikrimizin hala değişmediği bilmemne çocuklarının camiasının taraftarları

Feghoul, Babel , Falcao ile Rangers gibi bir takıma oyun oynamamız mümkün değil zaten.
Bizimkiler pres yapmaktan aciz , adamlar sürekli pas arası yapıyor.
Bunlar anca , antepe paşaya şov yapar , o da mechul.
Hocayı tercihlerinden ve geç değişikliklerinden eleştiririm sadece.
Yoksa bunlardan cacık olmaz.

Üst Alt