AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 21/22 E Grubu M:5 | Galatasaray 4-2 Marsilya | MS | 25 Kasım

loko lazio maçına baktım ikinci penaltıyı resmen uydurmuş hakem.
lazio adına bizim aleyhimize en ama en tehlikeli durumlardan biri duran toplar.lazio dün kaç tane duran top kullanmışssa saymadım ama hepsi yüzde yüzlük gol pozisyonu oldu.bu bizim için çok kötü bi mesele.çünkü biz bu konuda berbatız.

çok rahat pozisyona giriyorlar ve gerçekten hücumun hakkını veriyorlar.ceza sahası içinde çok kıvraklar.bizim net şekilde bir pozisyona dahi girsek onu atmamız lazım ve çok sağlam defans yapmalıyız en başında hava topları duran toplar .

loko lazio maçına baktım ikinci penaltıyı resmen uydurmuş hakem.
lazio adına bizim aleyhimize en ama en tehlikeli durumlardan biri duran toplar.lazio dün kaç tane duran top kullanmışssa saymadım ama hepsi yüzde yüzlük gol pozisyonu oldu.bu bizim için çok kötü bi mesele.çünkü biz bu konuda berbatız.

çok rahat pozisyona giriyorlar ve gerçekten hücumun hakkını veriyorlar.ceza sahası içinde çok kıvraklar.bizim net şekilde bir pozisyona dahi girsek onu atmamız lazım ve çok sağlam defans yapmalıyız en başında hava topları duran toplar .

lazio maçı zor dostum pek umut bağlamamak gerek biz liderliği moskof maçında kaybettik italyada lazio dan puan almak kolay değil

bu maçta tribünler müthişti, genelde böyle güzel atmosferleri avrupa maçlarında görüyoruz bu tesadüf olamaz bence.
fener maçında gösteriş için gelen çok fazla kişi var, gerçek tribüncüler böyle maçlarda gidiyo.

Stada seyirci değil taraftar lazım.fark orda çıkıyor.dün marsilyalı oyuncular diyemedi ama atmosfer bozdu onları net belliydi.diyememelerinin sebebide kendi taraftarlarını bizimkilerinin yanında küçük göstermemekti bence.dünki atmosferde kallavi bi takımımız olsaydı mesela şıno drogba melo gibi oyuncular gibi ,tarihi bi fark çıkardı kısmetse

GALATASARAY iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

lazio maçı zor dostum pek umut bağlamamak gerek biz liderliği moskof maçında kaybettik italyada lazio dan puan almak kolay değil

Lazionunda beli ağır oyuncuları var ve marsilya karşısında olduğu gibi gene galip gelmesi zorunlu olmayan takım biziz.maçların her zaman kilit noktası kaybını yapmayacağın konsantrasyondur.
En ufak boş alan bırakmak bi ortaya engel olmamak ya da dünki keremin 1 saniye geç davranması gibi penaltı v.s senin sıkıntı çekmene sebep oluyor.biz her bölgede full konsantre ve dengeli oyunu oynamalıyız ,bunu yapan takımlar başarılı olan takımlar.
Dün çok defa marsilya karşısında önde gereğinden fazla oyuncuyla gittik ve çok ciddi tehlikeler atlattık.buna gerek yok ve işin kötü tarafı skor olarak önde olmamıza rağmen.dinlenmeyi bilmiyoruz mesela.cica kerem bence bu yüzden çıktı.sakatlık oluyor yorgun adam tehlikeli işler yapabiliyor nefesi yetmeyince.

marsilya deplasmanında puan almak daha zor bir işti bence. akıllı oynarsak galip bile geliriz.

Marsilya çok hücum yapan çok tempolu oynayan takım,ama kaliteli hücumu lazio yapıyor.lazionun bizim ekmeğimize yağ sürecek yanı beli ağır oyuncular ve defanslarıda hata yapmaya müsaidler.digne veya oynatılırsa muhammed iyi duvar olup servis yaparsa veya keremi defans arkasına sarkıtabilirsek pozisyonlar bulabiliriz kısmetse.oyunun belli bölümlerinde elbette daha önde baskı yaparak tempo yaparak oynamalıyız ama bu lazionun bazı dakikalarda yorulduğu vakitte yapılmalı.
Kısacası lazioyu onların silahıyla devirmeliyiz ALLAHIN izniyle

Dünkü futboldan büyük keyif aldım. Oynanan oyun 3 puandan bile fazla haz veriyor. Esasen sadece biz değil Marsilya da güzel oynadı ve maç hem gollü hem bol pozisyonlu bir maça dönüştü. Artık son maç avantajımızı kullanıp hem ŞL'den gelenlerden kurtulmuş olacağız hem de bir turu oynamadan geçeceğiz. Hatta belki Lazio'yu orada yeneriz, neden olmasın.

Üst Alt