⚽ AL 21/22 Son 16 M:2 | Galatasaray 1-2 Barcelona | MS | 17 Mart - Sayfa 171 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ AL 21/22 Son 16 M:2 | Galatasaray 1-2 Barcelona | MS | 17 Mart

Maalesef orta saha yüzünden kaybettiğimiz maç oldu.

Belhanda-fernando-gedson

Şöyle bir orta sahamız olsa turu almamız içten bile değildi.

Bize iki tane dikine oynayan atlet orta saha lazım.

Turu veren zaten ne sahadaki futbolcular ne de teknik direktördü. Sezon başından beri orta sahamız yetersiz olduğunu bile bile devre arası takviye yapmayan yönetimdir.
Gedson hazır değil diyip gerçekten hazır olmayan Pulgar’ı aldılar.

Kerem ile Marcao bugün barçaya koysan sırıtmazlar

Bu ikili iyi vitrin yaptı artık 20 şer milyon Euro’nun üstüne satmalıyız yoksa seneye kadro kuramayacağız

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Avrupa liginde 20.45te baslayan maclarda evsahibi olarak sadece kizilyildiz kazanmis.ilginc.bizim bu maci ikinci yari alma şansımız vardi ciddi ciddi,bende ikinci yariya güvenmiştim.2 kaliteli adam olsa fisi cekerdik

Biz başabaş oynadık diye herkes antu taraftarı gibi barcelonayı küçük görmeye başlamış. Bizden başka kim gelse elerdi diye düşünülüyor ama ben en az final oynayacaklarını düşünüyorum.

Genelde bizi eleyen her takım final ve kupa yapmıştır diye anımsıyorum.barca bu atmosferin tecrübesinin Kaymağını çok yer.seneye cl finalinde görürsek şaşırmayalım

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Simdi yenilen gollere tekrar baktim da ,enayilik resmen yav.ilk golde rakibin önünü kapat,fake yemek icin ne ugrasiyosun?herifler teknik,topu zor alirsin o şekilde.ikinci gol talihsizlik zaten,+kaleci o kadar çelmişken topu artık musade etmeyeceksin

Idare eder bi savunma hattimiz olsaydi bile güçlü ortasaha ve kaliteli 2 hücum oyuncusu ile hersey mumkun olurdu.is ortasaha ve hücumda bitiyor

sneijder ve burak yılmaz olsa çok farkederdi
Net kalitesiziz ya,ben ikinci yari maci alirdik diyodum ama golleri kim atacak,asistleri kim yapacak sorusuna cevap bulamadım.kerem yetenekli de olsa toy daha.buralari yeni oynuyor.berkanin uzun pasinda icerde gaziantep ve deplasmanda lokomotive oldugu gibi uzak koseye atmalıydı,atamadi.halilin pasinda da iceri kotu çevirdi.sans da buldu,macin son anlarinda.dedigin gibi kalite sart.2013 model amrabat bile olabilirdi bugun sahada.sampiyonlar liginde asistleri vardi,shalke deplasmaninda da iyiydi

Net kalitesiziz ya,ben ikinci yari maci alirdik diyodum ama golleri kim atacak,asistleri kim yapacak sorusuna cevap bulamadım.kerem yetenekli de olsa toy daha.buralari yeni oynuyor.berkanin uzun pasinda icerde gaziantep ve deplasmanda lokomotive oldugu gibi uzak koseye atmalıydı,atamadi.halilin pasinda da iceri kotu çevirdi.sans da buldu,macin son anlarinda.dedigin gibi kalite sart.2013 model amrabat bile olabilirdi bugun sahada.sampiyonlar liginde asistleri vardi,shalke deplasmaninda da iyiydi

Yıldızlar ve astroloji bu gun bizi boynu bükük bıraktı reis

Üst Alt