AL 3.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 1-1 Marsilya | M.S - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL 3.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 1-1 Marsilya | M.S

Cevap: AL 3.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 1-1 Marsilya | İkinci Yarı

EsEs iyi mac cikardi.

Tur sansi yine'de baya zor. 40% diyorum.

Cevap: AL 3.Ön Eleme 1.Maç | Eskişehirspor 1-1 Marsilya | M.S

Alper süper yahu. Dakika 90 hala dribbling yapıyor, topu ileri taşıyor. :yenieek:

Marsilya Afrika kupası sırasında takım çıkarabilir mi ligde onu merak ettim doğrusu :lol:

Maçın seyri zevk ve heyecan verdi...

Yorumcu ve alt yazılar biraz baltalamaya çalışsada...:D

Eskişehir iyi mücadele etti, galip gelebilecek oyunu ortaya koydular ama olmadı.

Umarım 2.maçta turu geçen taraf olurlar...

Tebrikler Es Es...:tiphat:

ESES 2. yaridaki gibi oynarsa Marsilyada sansi yine en fazla 35% . Marsilya evinde bu kadar kötü oynamaz.

Ha olurda 2. Maca kadar saatli bomba Servet sakatlanip oynayamaz. ESESin sansi 50% olur.

anonscunun ingilizce aksanına bittim

herifte süper aksan var helal olsun :ka21:

bu arada alperi almak lazım.selcuku yedekleyecek tek yerli oyuncu bence.

tabi nurinin türkiyeye gelmemesi ve yedek kalmayı sorun edeceği için alper dedim

eskişehir johnstone maçlarının aksine özellikle 2. yarı çok iyi oynadı ama onlarında forvette sıkıntıları var nihui çok ağır bence alper yine çok iyiydi marsilayadada pek bir numara göremedim eskişehir 2. yarı oynadığı gibi fransada oynayabilirse turu alır gider

önceki sayfalarda eskişehirin sürpriz yapabileceğini söylemiştim. Ersun yanal iyi bir teknik direktör. Deplasmanda ikinci yarıdaki oyununu 90 dakikaya yayabilrse turu geçer eskişehir. Ve bence geçecek.

önceki sayfalarda eskişehirin sürpriz yapabileceğini söylemiştim. Ersun yanal iyi bir teknik direktör. Deplasmanda ikinci yarıdaki oyununu 90 dakikaya yayabilrse turu geçer eskişehir. Ve bence geçecek.

Neyi yayar neyi yayamaz bilemem ama deplasmanda tek gollü beraberlik Marsilya için avantaj. Fransa'da tek gollü ya da golsuz işini bitirebilir ama Eskisehir bir gol atar uzerine yatar Canakkale geçilmez yaparsa ersun bilemem.

Nihiu'yla deplasmanda zor gol bulurlar.Tek artısı hava topları,onun dışında hiçbir özelliği yok.Malecki mi neyse o da balonun teki gibi.

Eskişehir gayet iyi oynadı ve galibiyeti haketti bence. Nuhiu gol atmasına rağmen çok kötüydü bence. Erkanın çıkması hataydı. Servet malı oynarsa elenir Eskişehir.

--------Ruud Boffin-------

Veysel--Ediz--Diego--Dede

--Mehmet--Hürriyet--Alper

Erkan--------------Malecki

---------D.Kamara-------

Eskişehir bu kadro ile çıkarsa tur atlayabilir.

Üst Alt