AL Final | Braga 0-1 Porto | 18 Mayıs | Maç Sonucu | Avrupa Ligi Şampiyonu Porto - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Final | Braga 0-1 Porto | 18 Mayıs | Maç Sonucu | Avrupa Ligi Şampiyonu Porto

Cevap: AL Final | Braga 0-1 Porto | 18 Mayıs | İkinci Yarı | Star TV

Normalde bizimde en az 2. defa almamız lazımdı bu kupayı. Ama öyle kötü yöneticiler geldi ki başımıza, şu haldeyiz maalesef.

Hadi Braga be dök sokaklara çıldırt bizi bee hadi

Cevap: AL Final | Braga 0-1 Porto | 18 Mayıs | Maç Sonucu | Avrupa Ligi Şampiyonu Por

HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Poooooooooooooorrrtttttttooooooooooooooo

bana ne oluyosa

Cevap: AL Final | Braga 0-1 Porto | 18 Mayıs | Maç Sonucu | Avrupa Ligi Şampiyonu Por

Pöfffff uzatmalarda alsa kupayı Porto nolur anlamıyorum yattık iddadan

Braga nın külkedisi masalı kötü sonla bitti.

yok yav bilicayla kıyaslamam. bu adam daha klas. bilica gibi kalas degil.. bu futbolcunun bence cok payı buralara gelmesinde braganın avrupada..

Peformansı benim de dikkatimi çekti ama oynadığı takım kendi yarı alanından ileri çıkmadığı için büyük takımda vereceği peformansı kestirmek güç

Bizim türk halkı gene küçüğün yanındamı :D

Porto ezer

Hakem Rezaletti porto sempatizanı olmama ragmen yok artık daha neler dedim Sezon öncesi demiştim yanıltmadı beni Dünya üzerinde örnek alınacak ender kluplerden birtanesi

Emre Tilev'in elefon konuşması maçın bombasıydı :D

Porto 2-3 yılda bir alıyor uefayı

Platini yanında madalya veren kişi Kenyon muydu:D, Sanırım benzettim:D

Sapunaru kesinlikle atılması lazımdı..Braga savunmasında Paulao'nun sözleşmesi bitiyor. Bir ara ddı bjk ile geçiyordu.Aslında iyi oyuncu,Bu tip oyuncularla biz ilgilensek kim bu nerden çıktı deriz..Vandinho,Alan falan iyi oyuncu..

Porto yine hakettiği bir başarı kazandı, aslında çok zorlanmadı maç esnasında ancak yine de son dakikalar biraz kabus gibi geçti Porto için bence. :)

André Villas-Boas için de önemli bir dönüm noktası bu maç. Yüksek ihtimalle Porto'nun şu anki takımında gidecek oyuncular olacaktır ancak düşük bir ihtimal de olsa eğer bu kadroyu koruyabilirlerse, tarihin tekerrür edip etmeyeceğini hepimiz göreceğiz. Mourinho'nun 2003 yılındaki Portosu'nu gördü gözler André Villas-Boas'ın takımını izleyince. Seneye Şampiyonlar Ligi'nde şampiyonluk çok zor ancak yine de dediğim gibi kadro korunur ve sağlam bir ön libero ve sağlam bir stoper alınırsa ne olacağı belli olmaz. Mourinho'nun Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduğu dönemde Avrupa'nın lider takımları çok düşük performanslar göstermişti bu da Mourinho'nun bir şansıydı ama şu an böyle bir durum söz konusu da değil. Yine de Porto gibi sempatik bir takımın ve André Villas-Boas gibi sempatik bir hocanın başarılı olmasını çok isteyenlerdenim.

Son bir söz de Falcao'ya, bu adam sanki topa kafasıyla değilde raketle falan vuruyor, yok böyle bir şey gerçekten. Kluivert da zamanında çok iyi kafa vuruşları yapardı ancak Falcao gerçekten farklı. :)

Hakeden takım almış kupayı tebrikler.

Üst Alt