AL Play-Off 1. Maç | Bursaspor 3-1 Twente | Maç Sonucu | 23 Ağustos - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 1. Maç | Bursaspor 3-1 Twente | Maç Sonucu | 23 Ağustos

Cevap: AL Play-Off 1. Maç | Bursaspor 3-1 Twente | Maç Sonucu

Bursaspor ciddi anlamda Türkiye'deki rakiplerine mesajı yolladı.Sahadaki herkes ne yapması gerektiğini biliyordu.Önde baskı,kısa ve ayağa paslar.Ndiaye,Ozan ve tabi ki maçın yıldızı Batalla üst düzey futbol oynadı.Forsell anlamsızdı.Umarım deplasmanda kendilerine yetecek sonucu alıp Uefa kupasına katılırlar.Şuan için hem Beşiktaş'dan,hem Fenerbahçe'den hem de Trabzonspor'dan daha iyi futbol oynuyor Bursaspor.Serdar Aziz için ise çok üzüldüm umarım en kısa sürede iyileşir.

Maçın hakkı daha farklı olmalıydı.Çok net pozisyonlar kaçırdı bursa

Twenteyide spartak moskovayıda çok gözümüzde büyüttü medya

Bursa çok iyiydi lan. Son yarım saati izledim çok rahat oynuyorlardı. Goller dışında Batalla'nın direkten dönen bir topu var. Bu sene şampiyonluk yarışında rakibimiz Bursa'dır sadece. Net.

Bursa daha farklı kazanabilirdi de ama bu skorda iyi büyük avantaj sağladılar deplasmanda sıkıntı çekmemek için ordada bir gol atmaları şart.

Helal olsun Bursa. Su peynir kafalilari susturdunuz ya..

Twente'yi hic bu kadar kotu oynayacagini beklemiyordum.

Bursa Enschede'de 1 gol atip bol pres yapmali. Pas oyununa izin vermezlerse turu gecerler.

Forumun yüzde80'ne kapak taktılar. Demiştik abartmayın diye. Twente hatta Hollanda futbolu bizim futbolumuzundan geride. Ancak Twente tecrübe olarak Bursa'dan daha olgun. Yine de güveniyordum. Harika iş çıkarttılar. Trabzon ise utanç verici.

Twentenin yeneceğini düşünüyordum.Bana da kapak yaptılar.Helal olsun Bursaya tüm kapaklar.

Bursa çok çok iyi oynadı,ezdi resmen.Tebrikler Bursaspor.Ek olarak Bataşa süper oyuncusun be:ayatollah:

Hemen kucuk gormeler baslamis. Bursa'daki Twente cok kotuydu. Enschede'de isler cok farkli olacaktir. Bursa ilk 10 dk'da hata yaparsa farka giderler. Cok dikkatli bir sekilde hatasiz oynamalari lazim.

Eger Twente'nin topunu oynamasina izin verirsen elenirsin.

Ilk yari yemeden 1 tane atabilirsek isimiz cok kolay olacak.

Hemen kucuk gormeler baslamis. Bursa'daki Twente cok kotuydu. Enschede'de isler cok farkli olacaktir. Bursa ilk 10 dk'da hata yaparsa farka giderler. Cok dikkatli bir sekilde hatasiz oynamalari lazim.

Eger Twente'nin topunu oynamasina izin verirsen elenirsin.

Ilk yari yemeden 1 tane atabilirsek isimiz cok kolay olacak.

Twente mi bursaya fark atacak :eek:

Bursanın yeniceğini düşünüyordum ki yenmişler. 2. maçta katı bir savunma yaparlarsa tur rahat gelir.

Üst Alt