AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-2 Liverpool | 26 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-2 Liverpool | 26 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-0 Liverpool |26 Ağustos | İlk Yarı | Loca

liverpool akilli oyniyor, daha atak oynamiyorlar, 1 gol tur icin yeter onlara zaten. ikinci yari bu golu bulur liverpool.

ts mutlaka 2 gol daha atmali.

Cevap: AL Play-Off 2.Maç | Trabzonspor 1-0 Liverpool |26 Ağustos | İlk Yarı | Loca

Abi şu Trabzon'un ortasahası bizimkinin yanında Barcelona yeminle.

Beşiktaş garantiledi, fener elensin, trabzon inşallahh geçer.

Ve tabiki biz inşallah turu atlarız. 3 takımla avrupa liginde mücadele ederiz.

Kimseye kadro falan vermeyin, iyilik edeceğim derken donmalardan ötürü kendin maçından oluyorsun.

Benim liverpullu olmadigimi cok iyi biliyorsun.

Fener dahi insAllah tüm takimlar turu gecer diye her topicte yaziyorum, dua ediyorum.

Trabzon turu gecsin senden cok istiyorum, bunu böyle bilesin.

O açıdan demedim zaten,yani sempatin falan olabilir şahsen beim var.Ama Trabzon'u tutuyorum tabi ki.Geçen sene Fener-Trabzon maç topiğinde bayağı bir ters motivasyon yapmıştın ordan biliyorum da bilmeyenler olabilir.

Aman N'Gog kazması kaçırdı.

Üst Alt