AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-4 D.Kiev | 17 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş 1-4 D.Kiev | 17 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: AL Son 32 İlk Maç | Beşiktaş - D.Kiev | 17 Şubat | 20.00 | Star TV

kiev kasim ayindan beri mac oynamamis dün telegolde söylüyorlardi :)

Umarım bjk kazanır ben fenerliler gibi değilim mesela kaç tane bjkli arkadaş oldu size koyacaklar felan filan diyen biz avrupadayken onun aksine avrupada rekabeti bir kenara bırakırım ben fenerde olsa dahi bursada

Nihat'ın sakat olması Bjk için büyük şans ancak Hilbert önde oynamamalı , gerekirse ;

-------------almeida---------------

quaresma----------------bobo-----

------------guti-------------------

-----------ernst---aurelio----------

ismail----sivok-----ibrahim-----hilbert

hilbert sürekli destek verir sağ kanattan bobo'da içeri kayarak oynar orada , sağ bekte olusacak bosluklarıda aurelio ile ibrahim kapatmaya çalışırlar.. ancak ekrem geride hilbert önde başlamamaları lazım..

inşallah 1-0 veya 2-0 kazanırız ama bu takımın gol yemeden bitirmesi çok zor.

Guti'nin maça yetişmesi bir yandan iyi bir yandan kötü; Schuster inşallah 4-4-2 oynatıp ortayı Guti+xxx den kurmaz yoksa Kiev baya canını yakar. Sonuç olarak Beşiktaş inşallah kazanır.

besiktas taraftari icin önemli olan kiev maci, yöneticiler icin fenerbahce maci daha önemli, schuster icin kiev maci daha önemli, cok merak ediyorum önümüzdeki 3 maci :)

Cevap: AL Son 32 1.Maç | Beşiktaş - D.Kiev | 17 Şubat | 20.00 | Star TV

Beşiktaşa yürekten başarılar umarım bu turu ve zorda olsa sonraki turu geçerle son 8 e falan kalsınlar. Ülke futbolunun felaket derecede düşüşe geçtiği şu zamanda herkezin bjk yi bu maçlarda desteklemesi gerekir.

kasmayın beyler beşiktaş alır, kiev büyütülecek bir takım değil schuster de öyle lig maçlarında ki gibi saçma sapan bir taktikle çıkmaz, bunu daha önceki avrupa maçlarında da gördük.

2-1 bjk

2-0 kiev

tur kievin böyle bir senaryo bekliyorum

Guilherme ve Shevchenko ikilisi bjk'nin gücsüz defansini cok zorlar, hatta dagitabilir diyorum.

Benim gözümde Kiev cok direncli bir takimdir. Kücümsememek lazim.

fifty fifty diyorum ben, skor acisindan degil, sans acisindan.

Ilk 11 simdiden aciklama gururunu yasiyorum : Hakan, Hilbert, Sivok, Ferrari, İsmail, Aurelio, Ernst, Guti, Quaresma, Nobre ve Bobo.

Mac baslayinca "Helal olsun be salmancim" "iste bu be" " yürü be oglum" "nasil bildin la, oha" gibi yorumlari simdiden görür gibiyim. )))

Ilk 11 simdiden aciklama gururunu yasiyorum : Hakan, Hilbert, Sivok, Ferrari, İsmail, Aurelio, Ernst, Guti, Quaresma, Nobre ve Bobo.

Mac baslayinca "Helal olsun be salmancim" "iste bu be" " yürü be oglum" "nasil bildin la, oha" gibi yorumlari simdiden görür gibiyim. )))

dha acikladi zaten bu kadroyu güzel kardesim :D

article-1210411-063E9457000005DC-900_306x423.jpg

Sheva sever Istanbul'u.

besiktas kazansın istiyorum. ben istiyorum olacak...

Üst Alt