Alan, Sözleşmesini Uzattı İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alan, Sözleşmesini Uzattı İddiası!

Sabah menajeri tarafından teyit edildi, bu sene gol kralı olacağım demiş hatta Çin basınına.

Boşuna bekleyenlere duyurulur

yapacağınız transferi seveyim ben. ayıptır ya koskoca camiayla dalga geçer gibi ha geldi ha gelecek, gelmesin buda gelmesin muğdatla çıkalım tüm maçlara

Sezon başı Modeste ile çok güzel oyaladılar.Şimdi ise Alan ismi ile aynı taktik devam ediyor.İsmi ortaya at,taraftarı oyala ve inan et.

Taraftar da kulübün içine düştüğü mali durumu bile bile neden aç kurtlar gibi transfer bekliyor devamlı?Mesele santrforsa biri gelecek mutlaka yani nedir bu gerginlik?
Ligde ilk puan kaybında yarıştan tamamen kopma riskimiz olduğu için olabilir mi?Ekonomik durum bahanesine sığınıp sözleşmesi bitecek Akbaba’ya ve stopere toplamda 7 7.5 m euro gömmek hangi akla mantığa sığıyor?

Ligde ilk puan kaybında yarıştan tamamen kopma riskimiz olduğu için olabilir mi?Ekonomik durum bahanesine sığınıp sözleşmesi bitecek Akbaba’ya ve stopere toplamda 7 7.5 m euro gömmek hangi akla mantığa sığıyor?

Stopere gerçekten 3,5-4 verilmişse bu cidden artık forvet transferine daha fazla bahane uydurulamayacağı anlamına gelir.Biri kesin gelecek artık,bu dönemi de santrfor almadan kapatamazlar.

Stopere gerçekten 3,5-4 verilmişse bu cidden artık forvet transferine daha fazla bahane uydurulamayacağı anlamına gelir.Biri kesin gelecek artık,bu dönemi de santrfor almadan kapatamazlar.
Sorun sadece forvetmi ,eldeki en iyi kanati sattık orası bomboş forvet zaten yok
Taraftarin kızdığı şey transfer olmaması değil 2 aydır calisiyoruz anlastigimizi oyuncular var vs vs yalanlar söylenmesi

Sezon başı düzgün bir forvetimiz olsaydı şu kötü halimizle bile Başak’la aynı puanda rahatlıkla olabilirdik.Porto deplasmanında 5-6 net pozisyon bulup sıfır puanla dönmezdik,ki bana göre 3 puan rahatlıkla alabilirdik.Sonraki Schalke maçında Eren 45’te inanılmaz bir golü kaçırmıştı.Rezilleri oynadığımız grupta belki de 3te 3 yapıp bambaşka bir senaryo gerçekleşecekti bizim için.Galibiyet primi ve gruptan çıkma primini saymıyorum.Bu hiç zorunuza gitmiyor mu?En başından beri herkesin bas bas bağırdığı senaryo gerçekleşti.Ve şimdi yine uyarıyoruz.Değişen birşey olacak mı göreceğiz.Gomis’i satıp parayı Emre’ye gömmek ihanetti.

Üst Alt