Alanyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alanyaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Bu arada bugün Taçsız kral METİN OKTAY ın doğum günüymüş.Allah Rahmet Eylesin.Eskiden istanbulda Galatasaraya iki direk arası taraftarlı kulüp derlermiş.Kale arkalarını doldurabilirmişiz.Ne zaman ki Metin Oktay gelmiş bize o zaman taraftar sayımız milyonları aşmış diye okumuştum

Donk kadro dışı kalsa bile 1 yabancı daha kadro dışı kalmak zorunda. 18 de sadece 12 yabancı bulundurabiliyorsun

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Haydaaa. Bize sağlam bir yerli oyuncu lazım o zaman. Umut Bozok, Orkun Kökçü veya altyapıdan birini monte etmek lazım seneye bir mevkiye

11 yabancıya ses edenlerin tuttuğu takımlar önce altyapılarından ozan kabak gibi birilerini parlatıp avrupaya yollasın sonra konuşsun, insan biraz altı konuşur. Esas olan yurtdışına futbolcu yollamak, anca bu şekilde gelişir Türk futbolu (bknz Belçika) 3. sınıf futbolcuları ilk 11'de oynatmakla olmuyor bu işler.

Son düzenleme:
nJPACy.jpg

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fatih hiç şaşırttı beni. Sinan’ı kesip Mitroglou’yu ilk 11’e yazmaz diyordum ama anlaşılan adam da bıktı ki hemen yeni transferleri sahaya sürdü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

14 yabanciya lisans cikarabiliyorsun ama 12si mac kadrosunda olabiliyor. bunu düzeltip düz ikisinide 15 yapsinlar rahatlayalim.

Üst Alt