Alanyaspor'da Yönetimin Düşündüğü İsim Tudor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alanyaspor'da Yönetimin Düşündüğü İsim Tudor!

onur eger malatya maci kazanilsa da terim getirilecek miydi bilmiyorum ama o mac kirmizi cizgiydi , cunku tudor bugune kadar hep bjk ye basak sehire yeniliyor ediliyor diye tepki goruyordu

aslinda deplasmanda trabzon basaksehir bjk 3 lusune yenilmenin hic bir garipsenecek yani yok , ki tudor gecen sene de herkese yenilmisti

ama tek sart "digerlerine" puan kaybetmemekti .. sen bu maglubiyetlere malatyayi da ekledigin an artik kredin kalmaz ..

Abi valla Malatya ile falan alakası yok. Antalya maçında beraberlikte bile neler dendi. Adamın tatilini geçirdiği yerde gizli fotolarını çekip yayınladılar vs.

15 senedir bu ligi takip ederim, bu adam kadar mobbing yapılan 2.isim hatırlamıyorum. Prandelli oyun olarak gram umut vermezken bile Aralık ayına kadar gitti.

Ben hatası yok demiyorum ama bu kadar stres altında daha kariyerinin başında olan birisi de belki daha fazla saçmaladı. Olan-oldu artık ama umarım Mayıs'ta şampiyonluk gelirse kutlamalara gelmeli. En azından iade-i itibar yapılır.

Abi valla Malatya ile falan alakası yok. Antalya maçında beraberlikte bile neler dendi. Adamın tatilini geçirdiği yerde gizli fotolarını çekip yayınladılar vs.

15 senedir bu ligi takip ederim, bu adam kadar mobbing yapılan 2.isim hatırlamıyorum. Prandelli oyun olarak gram umut vermezken bile Aralık ayına kadar gitti.

Ben hatası yok demiyorum ama bu kadar stres altında daha kariyerinin başında olan birisi de belki daha fazla saçmaladı. Olan-oldu artık ama umarım Mayıs'ta şampiyonluk gelirse kutlamalara gelmeli. En azından iade-i itibar yapılır.

ustat GS nin basinda isen tolere edilebilecek seylerin zamansal degil ,bazi olcutlere gore bir limiti vardir

bu takimin basina bu sezon basi gelse idi tamam ama riko gittiginden beri bilancosu cok cok kara

gecen sene ts maglubiyet, bjk maglubiyet , basaksehir maglubiyet, fb maglubiyet ,

bu sene fb beraberlik , basaksehir maglubiyet , bjk maglubiyet , ts maglubiyet

bir de basaksehir 5 , bjk 3 ama 10 olurdu

buna ragmen tek dalin var elinde , kucukler denenlere puan vermemek , antalya degil ama bir de malatyaya 0 cekersen , yedeklerin sivas belediyeye 10 kisi kalmis takima yenilirse , eh o zaman artik kredin biter

bu kadar cok yenilemezsin yarim yarim toplam 1 sezonluk mac toplaminda

Üst Alt