Albayrak açıkladı, Ünal Aysal reddetti - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak açıkladı, Ünal Aysal reddetti

Cevap: Albayrak açıkladı, Ünal Aysal reddetti

ben bu yönetimden hiç bişey anlamadım veto yemiş bile olsa başkanın görüşüldüğünden anlaşıldığından haberi yokmuymuş veto yemeden önce. bence taraftar nabzı ölçtüler transfer komistesinde görüşülecek isimler üzerinde durulur görüş derlerde görüşülür oyuncu ile anlaşılıp o kadar zaman kaybedip birde transfer komitesinden vetomu yiyecek?

inşallah doğru haberdir bu çünkü bu transfer gerçekleşirse başkana olan güven baya sarsılcak camiada. Ama kulüpte çok amatörce şeyler oluyor bunu söylemeden geçemeyceğim. Yöneticilerden biri bi futbolcuyu açıklıyor başkan reddediyor, başkan bi futbolcu açıklıyor yöneticiler reddediyor gerçekten komik olaylar olmaya başladı son günlerde akıl sır erdiremiyorum

Luis Fabiano da doğru olabilir..Çünkü Şeref Aydın fotosunu paylaşmıştı sözlükte.

Luis Fabiano da doğru olabilir..Çünkü Şeref Aydın fotosunu paylaşmıştı sözlükte.

luis fabiano ve muslera ohh be ne güzel olur sinif atlariz.

luis fabiano icin drogbadan fazla sevinirim adam 3 yas kücük drogbadan.

gol makinesi. ve drogba kadar güclü.

sakatlik prolbemi var ama onu atlatmak üzere.

Lauro hakkında taraftarın tutumu ile ilgili fikirlerim hala sabittir ama arkadaş bu ne çok seslilik ya.

Albayrak gitsin cebinden ödesin o parayı,niye böyle açıklamalar yapıyor anlamıyorum.

Son dakika....

GSSÖZLÜK' de "Şeref Aydın" beklenen açıklamayı yapmıştır..(Bu kardeşimizin bugüne kadar verdiği tüm haberler doğru çıkmıştır)

Muslera yeni kalecimizdir. hayirli olsun.

(srfydn - 29 haziran 2011 20:45)

kulubumuzle sozlesmesi 2016’ya kadardir.

(srfydn - 29 haziran 2011 20:57

Son dakika....

GSSÖZLÜK' de "Şeref Aydın" beklenen açıklamayı yapmıştır..(Bu kardeşimizin bugüne kadar verdiği tüm haberler doğru çıkmıştır)

Muslera yeni kalecimizdir. hayirli olsun.

(srfydn - 29 haziran 2011 20:45)

3 saat olmuş ne son dakikası

Adnan Polat 'ın karşısındaki camiadaki bütün adamları yönetime toplarsan böyle karmaşa çıkar.

3 saat olmuş ne son dakikası

Bu haber başka hiç bir yerde olmadığı için son dakika kabul edilebilir diye düşünmüştüm Onur kardeşim...Yoksa saati bende görüyorum takdir edersin ki. Kaldı ki işin özünden uzaklaşmayalım; taraftar bugün Brezilyalı kaleci transferinden sonra olaya ağırlığını koymuş ve yönetim gelen tepkilerden korkarak Brezilyalı kaleciden vazgeçmiştir.

Bu haber başka hiç bir yerde olmadığı için son dakika kabul edilebilir diye düşünmüştüm Onur kardeşim...Yoksa saati bende görüyorum takdir edersin ki. Kaldı ki işin özünden uzaklaşmayalım; taraftar bugün Brezilyalı kaleci transferinden sonra olaya ağırlığını koymuş ve yönetim gelen tepkilerden korkarak Brezilyalı kaleciden vazgeçmiştir.

Yok forumda 3-4 yerde gördüm de ondan öyle söyledim.

Son dakika...Bir bomba dahamı???

@emresenbasemre şenbaş

@firatgunayer @ftw1905 TRT altyazi gecti az önce GS Fabiano ile anlaştı diye.

3 dakika önceTwitter for iPhone aracılığıyla

ozancanozdemir ve 7 kişi daha retweetledi

Arkadaşlar bu haber de alıntı yapılan @AAlbayrak1905 bu fake hesab yazılarının lütfen acilen silinmesini rica ediyorum. Sayın Abdurrahim Beyin ağzından çıkmamış bu tarz yazıların yayınlanması herkesin başını sıkıntı sokabilir bilgilerinize.

Üst Alt