Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor

Cevap: Albayrak Kardeş Melo'ya Takım Arıyor

olaya öyle bakarsak keita ile neeskens'te akrabalarını bizim alt yapıya sokmuştu abartılcak bişey yok ben menejerlik şirketinin sürekli bitmeyen taleplerine takıldım..

Nasıl abartılacak bir şey yok ozan. Saydıklarında yanlış bu da yanlış. Biz sadece meloya talibiz. Kardeşi nereden çıktı. Biz küçük bir kulüp değiliz. Koskoca Galatasaray kulübünü düşürdüğü duruma bakın. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Şu saniyeden sonra gelmesin kardeşim. Bize ön libero çok. Ona ve kardeşine küçük göreceği kulüp çok.

Rezillikten başka bir şey değil. Ben istemiyorum böyle Melo ! Pazarlık yaptığı konuya bakın.. :ays:

Çok şımarmış Melo. Kendisi yetmedi bir de kardeşi geçmiş sıraya.

Melo gelirse tarihin en saçma transferlerinden biri olacak bu gidişle.

Nasıl abartılacak bir şey yok ozan. Saydıklarında yanlış bu da yanlış. Biz sadece meloya talibiz. Kardeşi nereden çıktı. Biz küçük bir kulüp değiliz. Koskoca Galatasaray kulübünü düşürdüğü duruma bakın. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Şu saniyeden sonra gelmesin kardeşim. Bize ön libero çok. Ona ve kardeşine küçük göreceği kulüp çok.

abartıyosun örnekleri verdim sana bunlar olağan şeyler, ben menejer şirketinini tutumuna kıl oldum.

Cevap: "Melo'nun kardeşine kulüp arıyorum"

Evlat olsa sevilmez. İnsan biraz da olsa abisine benzemez mi? Benzemiyor işte. :eek:

melo100.jpg

Meşhur Küçük Melo bumuymuş :D

abartıyosun örnekleri verdim sana bunlar olağan şeyler, ben menejer şirketinini tutumuna kıl oldum.

Verdiğin örneklerle bu tutmuyor ama ozan. söylediklerin alt yapıya geliyor. hatta bende bir örnek vereyim. Dos santosun kardeşide alt yapıya gelecekti bir ara. belki geldi de, bilmiyorum. Bunlar direk kulüp ve 3 yıllık sözleşme istiyorlar. utanmasalar yıllık ücretinide siz ödeyin diyecekler. Bu melonun veya menajer şirketinin terbiyesizliğidir. Bence her ikisininde.. Hiç gerek yok artık bu transfere. Biz seninle melo konusunda tartışmıştık geçmiş zamanda hatırlıyorsundur belki. Ben o zamanlar uygun şartlar oluşursa gelsin. oluşmazsa alternatiflere bakılabilir demiştim. hatta sana alternatif oyuncu isimleri vermiştim. sende karşı çıkmıştın. Bu akşam lazio maçında hernandesi dikkatle izleyecem. videolardan bakınca standartın üzerinde olduğunu gördüm. bir de 90 dakika izlemek lazım. Not: Adı bizimle anılıyor..

annesi bekarmi acaba onada bir koca bulalim hata esran ceyhan programina cikartalim

Verdiğin örneklerle bu tutmuyor ama ozan. söylediklerin alt yapıya geliyor. hatta bende bir örnek vereyim. Dos santosun kardeşide alt yapıya gelecekti bir ara. belki geldi de, bilmiyorum. Bunlar direk kulüp ve 3 yıllık sözleşme istiyorlar. utanmasalar yıllık ücretinide siz ödeyin diyecekler. Bu melonun veya menajer şirketinin terbiyesizliğidir. Bence her ikisininde.. Hiç gerek yok artık bu transfere. Biz seninle melo konusunda tartışmıştık geçmiş zamanda hatırlıyorsundur belki. Ben o zamanlar uygun şartlar oluşursa gelsin. oluşmazsa alternatiflere bakılabilir demiştim. hatta sana alternatif oyuncu isimleri vermiştim. sende karşı çıkmıştın. Bu akşam lazio maçında hernandesi dikkatle izleyecem. adı bizimle anılıyor uzun zamandır. videolardan bakınca standartın üzerinde olduğunu gördüm. bir de 90 dakika izlemek lazım. Not: Adı bizimle anılıyor..

hocam melo konusunda senle anlaşamıyacağız o kesinde hernanesi filan unut 25-30 milyon euro istiyolar o adam için..

oldu galatasaray adasını kiralık verelim çağır dayılarını amcalarını iş bulalım bu nedir arkadaş yaa :mad:

hocam melo konusunda senle anlaşamıyacağız o kesinde hernanesi filan unut 25-30 milyon euro istiyolar o adam için..

Farklı görüşlerin olması çok normal kardeşim. Belirli saygı kuralları çerçevesinde tartışmak güzel bir şey. Hernandes konusuna gelince evet bahsedilen rakam 25-30 arası fakat işin gerçeği nedir onu bilmiyoruz. Benim bir fiyat söyleyebilmem için ise henüz erken çünkü oyuncuyu videolar dışında hiç izleme fırsatım olmadı. Umarım bugün ki maçta oynar da en azından yorum yapabilecek kadar bilgi sahibi olurum. :)

Yeter kardeşim, gelmiyorsa gelmiyor. Madem bu kadar seviyor bu takımı, indirimi de yapacak. Ama Melo tam tersini yapıyor, sürekli taraftara oynuyor, biz anlaştık şimdi sıra kulüplerde diyor, Fener maçında oynamak için sabırsızlanıyorum diyor, bu kondisyonla oynayamayacağını bile bile. Neden diyor, tabi ki taraftar ile yönetimi sıkıştırmak için. Çok iyi kullandı taraftarı, artık ben istemiyorum, gerçekten bu takımda oynamak isteyen adam bu işi bir bir buçuk ay önce bitirirdi. Amrabat bu takımda hiç oynamamasına rağmen maddi manevi fedakarlık yaptı, şimdi herkes onu bağrına basıyor. Melo 3.3+ 30 bin maç başı alırken bağrımıza bastık, çünkü hakkını veriyordu. Ama şimdi o bizim sevgimizin hakkını vermiyor. Gelmesin, gerekirse takım içinden birisi bile oynar.

Iyice Brezilya dizisine dondu bu transfer.

Melo kardesini menajeri yapsin diger bazi Brezilyali oyuncular gibi. Hem bu menajerden kurtulmus oluruz, hem de kardesinin karli bir isi olur.

Gitti juventusa bidon oldu. Galatasaray'da tavan yaptı. Şimdi de bir sürü sorun cikiyor. Alnertafi bulunup alınmalı.

Melo'nun kardeşine kulüp arıyormuşuz, ne saçmalıyorsunuz lan siz. Bakkal mı burası, dünyaca ünlü bir kulüp, haddini bilsin Melo ve menajeri. İş ve İşçi bulma kurumu mu burası? Yazıklar olsun Albayrak sana da

Üst Alt