Albayrak: "Lauro transferini doğruladı" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Lauro transferini doğruladı"

Cevap: Albayrak: "Lauro transferini doğruladı"

bu takim rezilligi hak ediyoz, kayserispor antep gibi takimlari boyle dandik oyuncularla mi yenecekler, arda'nin yerinde olsam yemin ederim kaçardim bu takimdan, cunku eldeki malzemeyi curuten cinsten yonetim ve oyuncular var

Ünal Aysal şu ana kadar yaptığı icraatlar baz alınırsa tam bir hayal kırıklığıdır..(Hoş icraat denilecek bir şey varmı o da tartışılır) Taraftarı bu kadar büyük beklenti içine sokup, sonrasında böylesine sıradan ve niteliksiz işlere imza atması hepimizi yıkmıştır!!

Milyonlarca taraftarın gözünün içine baka baka "Dünyaca ünlü bir kaleci 1 hafta içinde gelecek" söz veren başkanın, 1 hafta sonra Brezilya'dan hiç adını duymadığımız ve kariyerinde elle tutulur hiç bir başarısı olmayan vasat bir kaleci ile anlaşıyor olması, Ünal Aysal' ın bundan sonra yapacaklarını görmemiz açısından en güzel ipucu olmuştur...

Hoşgeldin ADNAN POLAT....!

İki üç maçını izledim spormaxten kesinlikle abartılcak bir kaleci değil sıradan bir kaleci ama bariz hatada yaptığınıda gormedım ızledıgım kadarıyla boyle bir kalecidi, kişisel görüşüm Serdar Kulbilge, Hakan Arıkan hatta Ufuk'tan çok ust duzey bir kaleci değil.

ulan en önemli bölgeye 500 binlik adam getiriyorlar üstelik adamin yasi 30.

hic transfer yapmayin buraya saglam bir adam alin.

hic mi akilanmayacak bunlar, yeni yönetim dedik ayni yolu izliyorlar.

hadi 24 filan olsa dersin genc gelisme potensyeli olur.

ama bu adam futbolu birakacak daha nekadar gelisebilir.

Ünal Aysal şu ana kadar yaptığı icraatlar baz alınırsa tam bir hayal kırıklığıdır..(Hoş icraat denilecek bir şey varmı o da tartışılır) Taraftarı bu kadar büyük beklenti içine sokup, sonrasında böylesine sıradan ve niteliksiz işlere imza atması hepimizi yıkmıştır!!

Milyonlarca taraftarın gözünün içine baka baka "Dünyaca ünlü bir kaleci 1 hafta içinde gelecek" söz veren başkanın, 1 hafta sonra Brezilya'dan hiç adını duymadığımız ve kariyerinde elle tutulur hiç bir başarısı olmayan vasat bir kaleci ile anlaşıyor olması, Ünal Aysal' ın bundan sonra yapacaklarını görmemiz açısından en güzel ipucu olmuştur...

Hoşgeldin ADNAN POLAT....!

Siz nasıl anlıyorsunuz başkanın dediklerini bilmiyorum.Başkan kesin bir ifade kullanmadı.Sürpriz bir kaleci transferi olabilir dedi.Hey ALLAH'ım yaaa...

Ünal Aysal' ın şu cümleleri hepimiz hatırlıyoruz...

1- Kurumsallığı benimsemiş ve uzun süreli istikrarlı başarıları yakalayan bir G.Saray!! SONUÇ: Kurumsallaşma projesinin mimarı profesyonelimiz: Bülent Tulun!!

2- Dünyaca ünlü bir kaleci 1 hafta içersinde Türkiyede!! SONUÇ: Brezilya liginden son derece vasat bir kaleci!!

3- Yıldızlarla dolu keyif veren bir G.Saray!! SONUÇ: Yeni yönetimin kendi yapabildiği tek transfer T.URFJİ!!

4- Takımın kadrosunun % 50 sinin değişmesinin gerektiği!!! SONUÇ: Barış Özbek sözleşmesi bittiği için gitti..M.Sarp, S.Kurtuluş, Aykut, Aydın Yılmaz, Ayhan Akman ve Hakan Balta Floryada idmanda!!!

YIKTIN BİZİ ÜNAL BAŞKAN...Hangi sözüne güveneceğiz???

1- Kurumsallığı benimsemiş ve uzun süreli istikrarlı başarıları yakalayan bir G.Saray!! SONUÇ: Kurumsallaşma projesinin mimarı profesyonelimiz: Bülent Tulun!!

2- Dünyaca ünlü bir kaleci 1 hafta içersinde Türkiyede!! SONUÇ: Brezilya liginden son derece vasat bir kaleci!!

3- Yıldızlarla dolu keyif veren bir G.Saray!! SONUÇ: Yeni yönetimin kendi yapabildiği tek transfer T.URFJİ!!

4- Takımın kadrosunun % 50 sinin değişmesinin gerektiği!!! SONUÇ: Barış Özbek sözleşmesi bittiği için gitti..M.Sarp, S.Kurtuluş, Aykut, Aydın Yılmaz, Ayhan Akman devammm!!

imza

dün 2 3 taraftar adnan polat bu takımı batırdı bu takımı başarıya o götürür diyenler vardı sadece 2 3 kişyidi adnan polatcılar. ünala laf dediğimiz zaman yerden yere vurulurduk şidmi ünal başkancıları görüyoruz. Ünal başkan bizi 10 yıl geri götürecektir . Tarihimiz zedelenmiştir adnan polata yapılanlardan sonra. polatın ahı tutmuştur.

4- Takımın kadrosunun % 50 sinin değişmesinin gerektiği!!! SONUÇ: Barış Özbek sözleşmesi bittiği için gitti..M.Sarp, S.Kurtuluş, Aykut, Aydın Yılmaz, Ayhan Akman ve Hakan Balta Floryada idmanda!!!

baska söze gerek kalmamis ...

Rezillikten başka bi şey değil bu nedir ya iyice saçmaladılar bunlar bu senede bizden bi bok olmaz!

Ben taa 1.5 ay önce dedim, bu olay acayip bir sekilde uzadi, 2 hafta icinde biter, haftaya kaleci geliyor vs vs diye o kadar cok emin konusuyorlardi ama birseyler oldu...

Ne mi oldu?

Fatih terim ise el atti, "durun bakim" dedi.

Bundan simdi adim kadar eminim.

Kim kalström, Muslera vs vs gibi adamlarla coktan anlasmisti yönetim, yoksa bu kadar net konusmazlardi ama fatih terim bunlari oynatacak olan benin, ben gelmeden siz ne b.k icin anlasitiniz bunlarla, sunu istemiyorum, bunu istiyorum vs vs demistir.

Bunun baska hic ama hic bir aciklamasi yoktur.

Ben taa 1.5 ay önce dedim, bu olay acayip bir sekilde uzadi, 2 hafta icinde biter, haftaya kaleci geliyor vs vs diye o kadar cok emin konusuyorlardi ama birseyler oldu...

Ne mi oldu?

Fatih terim ise el atti, "durun bakim" dedi.

Bundan simdi adim kadar eminim.

Kim kalström, Muslera vs vs gibi adamlarla coktan anlasmisti yönetim, yoksa bu kadar net konusmazlardi ama fatih terim bunlari oynatacak olan benin, ben gelmeden siz ne b.k icin anlasitiniz bunlarla, sunu istemiyorum, bunu istiyorum vs vs demistir.

Bunun baska hic ama hic bir aciklamasi yoktur.

salman senin kim olduğunu buldum lan erhan telli çıktın olm :Z18:

madem böyle oyucular alacaktık baştan kimseyi bu kadar havaya sokmayacaklardı.Ünal aysalın seçilmesinin nedeni nakit para koymasıydı.Ama bunu da yapmadı.Allah sonumuzu hayır etsin

Üst Alt