Vasfi Vural

ɯҽ Ⴆҽʅιҽʋҽ ιɳ ɠαʅαƚαʂαɾαყ
GalataSarayı Efendileri
66711087_2271643333088691_5591250007821532616_n.jpg

Gökhan Gel

Şef Gümüş Kıvrım
2 gündür büyük takımların hazırlık maçlarını izliyorum. Bizim bu adamları kalite veya teknikle yenmemizin imkanı yok. Anca herkesten çok koşarak, her yerde biterek bunu başarabiliriz. Kalitesi Schalke'den hallice takım Real Madrid kadar koşunca tarihin en kolay grubundan güç bela, gol averajıyla 3. çıkabiliyorsun. Bizim de en az Schalke kadar koşmamız gerek ki kendi ligini düşme hattının burun farkı üstünde bitiren rakibe karşı en azından yeteneğimizle bir fark yaratabilelim. Fatih hocayı çok seviyorum, Türkiye'de rakipsiz olduğu da su götürmez gerçek ama ne onun teknik bilgisi, ne de bizim oyuncu kalitemiz bizi geçen seneden daha iyi yere götürmez. Bir daha kolay kolay 2013'teki kadroyu da kuramayacağımıza göre (hoş, kulübün şu halini görünce hiç kurmayalım daha iyi) deli bir fizik gücüne sahip olup bireysel yeteneksizliklerimizi de üstün fiziğimizle sıfırlamak mecburiyetindeyiz. O yüzden bu sene bilhassa Avrupa arenasında yarışçı bir konumda olacaksak bunun Bartali'nin maharetlerinden geçeceğini düşünüyorum. Avrupa'da 30 küsur maçta 2 galibiyet alma, bilmem kaç deplasmandır kazanamama, çoluk çocuk takımlarına sırf bizden çok koşuyorlar diye rezil olma evrelerini geçebilirsek kendi adıma bu sezonu Avrupa arenasında başarılı addederim. İnşallah Bartali de bu yolda Galatasaray'ı kuruluşundan beri misyonu haline gelen hedeflerine yürütecek bir çalışma yapıyordur.

Tugay Kaya Korkmaz

Tecrübeli Üye
Bu adama saygı duymaya başladım. Selçuk’u pres yaparken göreceğimi düşünmezdim. Topla adam arasına ani baskı ile girip bir iki top kazandı geçen maç.

Gözlerim yaşardı izlerken...

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Güzel çalışma oluyor da....

Fegholi özelikle
Belhanda
Seri
Lyundama ve yeni gelmesi gerekenler bu güzelim çalışmayı kaçırıyor işte :(

IMG_20190720_222802.jpeg

Üst Alt