Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildi - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildi

Cevap: Alex De Souza'nın Sözleşmesi Feshedildi

Abi dalga geçiyoruz da Selçuk İnan filan böyle gitse vallahi bizde bu salaklıkları yapabilirz hani.

Gerçekten çok üzüldüm.Gözlerim doldu.

Fenerli arkadaşım bana sarılıp hüngür hüngür ağladı.Ailemden birisi ölmüş gibi hissediyorum diyordu.

İlk duyduğumda şok geçirdim. Direkt arkadaşa mesaj attım ne oluyor lan diye. Alex'in de hataları olmuş olabilir ama bir kriz böyle yönetilmez. Her sezon takımının en etkili ismiydi. Yıllarca özveriyle hizmet etmişken bu şekilde gönderilmesi büyük ayıptır. Yine de teşekkürler Aykut KOCAMAN. :coffee:

Sahada fenerbahce degil "Alexbahce" vardi. Artik O yok.

fenerbahce... yeni bi sistem oturana kadar, baya bi kötü zaman gecirir. Alex'sis fener, anadolu takimi gibi..

not: Sisce Alex in Sözlesmesi feshedilmesinin gercek Nedeni nedir ?

Hakan Bilal Kutlualp ve Volkan Ballı yı çok övmüştü heykel açılışında, bunlarda aziz padişahın nefret ettiği insanlar, bileti o gün kesildi adamın.

Kimse Galatasaray'dan büyük degildir.

Bizim adimiz. hic "Aysalsaray, Inansaray" olmaz... "kimseye bakmak istemiyorum :eek: "

Biz Galatasaray'iz!

o yüzden melo gelmeden önce başkana falan küfür edenler oldu, o yüzden bir kez maç kaybetmeyle alayına sövüldü ve o yüzden çilek muhabbetine bütün camianın kulakları çınladı. kısacası öyle biz galatasarayız veya asllolan galatasaray demeyle olmuyor bu işler. aynı mallıkları bizim taraftarda eksiksiz yapıyor.

Tarafli tarafsiz herkezin beyenisini kazanmis bir Efsaneye yapilan büyük saygisizlik bu. Alex böyle gönderilmemeliydi. Fanatik Galatasarayli olmama ragmen ben bile üzüldüm yani

Recep Niyaz @RecepNiyazz

Şimdi Brezilya soğuk değildir‚belki de hiç olmamiştir.Ama sen yine de hep siki giyin kaptan vedalar soğuk olurmuş çünku.

recep alexe giderayak küfür etmiş :asd: :asd: :asd:

o yüzden melo gelmeden önce başkana falan küfür edenler oldu, o yüzden bir kez maç kaybetmeyle alayına sövüldü ve o yüzden çilek muhabbetine bütün camianın kulakları çınladı. kısacası öyle biz galatasarayız veya asllolan galatasaray demeyle olmuyor bu işler. aynı mallıkları bizim taraftarda eksiksiz yapıyor.

Etkili bir giriş oldu Hüseyin kardeşim.

Tarafli tarafsiz herkezin beyenisini kazanmis bir Efsaneye yapilan büyük saygisizlik bu. Alex böyle gönderilmemeliydi. Fanatik Galatasarayli olmama ragmen ben bile üzüldüm yani

Basinin gazina gelme renktas :))) hepsi malzeme pesinde.

Bir Hakan Sükür Bülent Korkmaz Hagi Arif Tugay...lar görmüs Takimin Taraftarlariyiz bu oyuncularin yaninda alex kimmis???

Ancak bir metre yaklasmak yasak olan Türkiyede oynar alex yillardir kaptan kaptan diye hakemlerimiz sisirmesi bu alex.

Yarin Tarihi önem arz eden Braga macimiz var milletin derdi Alex olmus.

ne alexmiş sanki babasının hayrına oynadı kupalar kazandı avrupada ses getirdi abartınca ne cok abartıyoruz:mad: hakan şükür gönderdiler kimsenin sesi cikmadi

Basinin gazina gelme renktas :))) hepsi malzeme pesinde.

Bir Hakan Sükür Bülent Korkmaz Hagi Arif Tugay...lar görmüs Takimin Taraftarlariyiz bu oyuncularin yaninda alex kimmis???

Ancak bir metre yaklasmak yasak olan Türkiyede oynar alex yillardir kaptan kaptan diye hakemlerimiz sisirmesi bu alex.

yok kardes , Alex beyni ile futbol oynuyordu , verdigi paslari izlemek keyif veriyordu , ve en önemlisi diger fenerliler gibi mikrop degildi.

Hakan Arif Tugay Hagi bizim icin Efsanedir ama kabul edelim ki Alexde Efsanedir. Efsaneligi bizi ne kadar ilgilendirmesede , bir efsaneye yapilanlar gercekten üzücü. Alex Galatasaray oyuncusu olsaydi ve böyle ayrilsaydi herhalde simdi aspirin yutuyor olacaktim bol bol

:asd::asd:

404762_402917609762192_1244128811_n.jpg
:asd:

A4JlxwdCYAARYFM.jpg

Üst Alt