Alex: "Sanki Galatasaray karşısında kazanmak bütün hedeflerden daha önemli gibiydi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex: "Sanki Galatasaray karşısında kazanmak bütün hedeflerden daha önemli gibiydi"

8PV1qA.png

Fenerbahçeli taraftarların sevgilisi olan Alex de Souza, adına çıkardığı otobiyografi'de Türkiye'de geçirdiği yıllarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe'nin efsane oyuncusu Alex de Souza, Sarı Lacivert'li kulübe ilk transfer dönemini sürecindeki endişelerinden bahsederken ilginç bir Galatasaray itirafında bulunuyor.

"SANKİ GALATASARAY KARŞISINDA KAZANMAK HERŞEYDEN ÖNEMLİYDİ"

"Tereddüdüm devam ediyordu. bu takımda kendime yer edinmeyi başarmam mümkün olacak mı?Kontrat üç yıllıktı ve işin mantığına göre beni satmak için almamışlardı.Bana Avrupa düzeyinde mücadele edecek bir takım kuracağını söylediler, ancak geldiğimde böyle olmadığını anladım.Sanki Galatasaray karşısında kazanmak, bütün hedeflerden daha önemli gibiydi."

Futbolarena.com

Yıllardır bilinen bir şey bu zaten.Adamlar CL veya UEFA kupasında finali kalsalar maç hafta içi olsa hafta sonu da bizle maçları olsa final maçına yedek kadroyla çıkarlar :D

alex de bıraksın bu işleri avrupa hedefiyle gelmişmiş yerel efsaneden öteye geçemedin tüm kariyerin boyunca.. ilk avrupa maceranda parmadan şutlandın ordan para için fenere adım attın

Aziz altı sıfıv yendik onları demiştir Alexe kesin.:asd22:.Aşırı komik bi klüp fb ya.Sanki tarihlerinde avrupada çok başarıları varmış gibi, alex ilk gelirken kandırmışlar adamı bide.:D

Aziz altı sıfıv yendik onları demiştir Alexe kesin.:asd22:.Aşırı komik bi klüp fb ya.Sanki tarihlerinde avrupada çok başarıları varmış gibi, alex ilk gelirken kandırmışlar adamı bide.:D
Birde işe şu tarafından bakmak lazım. Alex kendisi hangi Avrupa maçında etkili olmuş? Ben bir Hagi hatırlıyorum adam Rapid Wieni darmadağın etmiş bizi şampiyonlar ligine taşımıştı

Birde kalkıp bu adamı Hagi ile kıyasladılar, kendisi bile bir başka röportajında Hagi sorusuna kompleksli bir cevap verdi.

Son düzenleme:
Üst Alt