Alex Teixeira: "Galatasaray'ı istiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Teixeira: "Galatasaray'ı istiyorum"

Sözlesmesi 1 sene sonra bitiyor. Belhanda dan gelen Parayla alsak. 10 Milyon € + Yillik 4 Milyon Euroya biter bu is. Tam aradigmiz adam.

Cinde haftada 210 bin pound aliyor. Bu adamlar cine para var diye gidiyor. Niye senede 1,5-2 milyon az icin türkiyeye gelecekler anlamiyorum. Anca sözlesmesi biterse, veya takimi sözlesmesini fesh ederse gelir cinden oyuncu bize. Herif bu sezon 10 macta 1 dakika bile kacirmamis ve 8 gol 2 assistle oynuyor. Takimi niye biraksin? Biz Feghouliyi 5 milyona birakirmiyiz mesela?

Almak istesek 14 milyon euroya alırız.Çin takımı bonservis kazanmak istemeyebilir.İsterlerse alırız.Keyiflerine kalmış..

Çine gitmeden 1 sene önceydi sanırım fenerle eşleşmişlerdi.. İnanılmaz oynuyordu hatta Çine gittiğinde çok şaşırdım en azından Arsenal Tottenham gibi bir takıma gider diyordum..
Son durumu nedir bilemiyorum

10 senedir gelecek bu da. Futbolu bırakacak yakında hala bize gelecek

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk yorumları okuyorum fazia.
Euronun 3 lira olmasından tut bu arkadaşı beğenmeyip Douglas Costayı isteyenler olmuş.
Şu meşhur Douglas Costa dan bahsediyoruz demi.
40 50 milyon değeri olan.

Gscimbom mobil

Instadan mesaj yazdim fotosuna da begeni falan atmadi biraz kırıldım kendisi evladim olur vascodan ♥️ gelirse 3 forma foruma hediyem olur belhandadaki gibi👍

Üst Alt