Alex Telles Bavulunu Topladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex Telles Bavulunu Topladı

post_67725.jpg

İtalya Serie A’da 38 haftalık maratonun sona ermesiyle, Alex Telles bavulunu topladı, İstanbul’a dönüş hazırlığına başladı.

İtalya Serie A’da 38 haftalık maratonun sona ermesiyle, Alex Telles bavulunu topladı, İstanbul’a dönüş hazırlığına başladı.

Kiralık oynadığı İnter’in bonservisini almayı düşünmediği Brezilyalı futbolcu, yaz kampına Galatasaray’la girecek.

Sarı-Kırmızılılar, astronomik bir teklif gelmemesi durumunda, yeni sezon kadrosunda Telles’e yer vermeyi ve böylece yavaş yavaş takımı gençleştirmeyi hedefliyor.

Fanatik

Alex Telles Bavulunu Topladı

Carole ile birlikte arkalı önlü çok iş yapacaklar tabi oynatan hoca olursa başta

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eğer senin gelmen sadece Olcan'in gitmesine vesileyse dönmene birşey demem. GİTMEZSE Öbür türlü seneye anamizin ligindeyiz. Bu 2 senede olabilir.

Acik oynatilacaksa gelmesin. Yillardir adam gibi kanat oynatmiyoruz nedir sizin derdiniz arkadas?

Bek olarak iyi gelmesi ama satilir büyük ihtimal.

3e 5e bakmadan satarlar tellesi maalesef. En sevdiğim topçulardan biri kesinlikle kalmalı sneijderin dilinden anlayan kaç topcu var

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece ligde oynayacağımız bir sezonda 2 yabancı sol bek olmayacağına göre birinden biri gider

Telles ve Carole'u izlediğim kadarıyla Telles'in daha efektif oynadığını, Carole'un daha iyi pozisyon aldığını söyleyebilirim. Yalnız Carole'u %100 henüz izlemediğimizi düşünüyorum. Adaptasyon süreci sakatlığı dolayısıyla tam anlamıyla sağlanmadı diye düşünüyorum. Kimin ilk 11 oynayacağı konusunda, sezon öncesi yapılan çalışmalar sonrası bunun belirleneceğini düşünüyorum. Sol bek ve kanat olarak her ikisi de oyundayken (Carole'un bekte oynaması bence daha iyi olur) ne kadar verimli olabilir sorusu da akla geliyor. Kesinlikle bu da bir opsiyon olarak denenmeli.

Üst Alt