GSC Scout - # Alexandru Cicaldau | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Scout # Alexandru Cicaldau

Duran top kullanabilecek bir orta saha ariyorsaniz bu adami izlemeniz lazim.Romanya'nin Craiova takimindan büyük bir takima gidecegini düsünüyorum. Klas topcu. O dandik takimi üst siralarda tutuyor tek basina.

Adamı pek izlemedim de orta saha alacaksak bu tarz olmalı. Soucek, Hakan Arslan da böyle mesela çok fazla skor üretiyorlar her yıl. Adamın 15 gol 8 asistlik katkısı var ve 8 numara gibi oynuyor daha çok.

hagi akademesinden çıkma bir yetenek. Romanya milli takımında da oynuyor. Fatih terim rumen oyuncuları çok seviyor. 10'dan fazla rumen oyuncuyla çalışmıştır herhalde. Tavsiye ediyorum.

Gecen sezon ligde 32 macta 14 gol atmis, bu sezon 8 mac 4 gol, oyuncuyu izlemedim ama istatistigine bakarsak skorer bir orta sahaya benziyor, 23 yasinda, sozlesmesi 2022’de bitiyor gelecek sezon makul bir bonservis karsiliginda alinabilir.

Gecen yene 3,5 milyon pound yazmislar Everton istediginde. Simdi belki 3,5 milyon euroya biter.

Üst Alt