Alex'in tek rakibi Messi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alex'in tek rakibi Messi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Alex'in tek rakibi Messi

Alex sezon başında tartışmaların odak noktası olmuştu ancak kendisini öyle bir kanıtladı ki kimse ağzını bile açamaz . Kimi yorumcular yavaş yahut koşmadığından Alex i beğenmiyorlardı . Alex yavaş veya koşmuyor ancak ligde tamı tamına 17 golü var :) Alex i şimdiden sonra eleştirenler kıskanmakdan başka bir şey yapmıyorlar .

Su an niye cagirilmiyor veya TD degisitirildigi zamanlarda cagirildimi, adam emekli olursa sadece Turkiye ve Brezilyada anilir. Avrupada Alex'i dusunebilecek insanlarda bizim gurbetciler :eek: fazla gormuyorum ben.

r10da cagrılmıyor. ama suan gelse ligin tozunu attıracak adamdır. Galatasaray, fb, bjk tüm büyükler ister bu adamı.

Su an niye cagirilmiyor veya TD degisitirildigi zamanlarda cagirildimi, adam emekli olursa sadece Turkiye ve Brezilyada anilir. Avrupada Alex'i dusunebilecek insanlarda bizim gurbetciler :eek: fazla gormuyorum ben.

2005'ten sonra Dunga geldi Brezilyanın başına, 2010'a kadar o çalıştırdı.Yani 5 sene Dungayla problem yaşadı adam.Alexin en verimli senesinde mahrum kaldı milli takımından.DK 2010'dan Sonra TD Değişikliğine gitti Brezilya.

Beşiktaş'ın yıldız futbolcusu Guti, Fenerbahçe'nin başarılı oyuncusu Alex'e gerçekten olağanüstü bir futbolcu olduğunu ve bugün burada olduğuna inanamadığını söyledi.

Türkiye'de Alex gerçeği olduguna bir Galatasaray taraftarı inanmadı inanmamaya devam edin siz

Utanmasanız Ayhan'dan kötü diyeceksiniz

geldiğinde alexi tanımıyorum gibi laflar ediyodu bu Guti

2005'ten sonra Dunga geldi Brezilyanın başına, 2010'a kadar o çalıştırdı.Yani 5 sene Dungayla problem yaşadı adam.Alexin en verimli senesinde mahrum kaldı milli takımından.DK 2010'dan Sonra TD Değişikliğine gitti Brezilya.

E yuh simdi Dungadan oncekiyle problem yasadi sonra onunlada yasayan bir adam milli takima zaten alinmaz problemi ben TD'de aramam. Avrupada ununu yapamamis Alex, sadece Parma (bildigim kadariyla bir kac mac) ve Fenerbahcede top kosturmus ben bu adami nasil dunya yildizi yapabilirimki ?

E yuh simdi Dungadan oncekiyle problem yasadi sonra onunlada yasayan bir adam milli takima zaten alinmaz problemi ben TD'de aramam. Avrupada ununu yapamamis Alex, sadece Parma (bildigim kadariyla bir kac mac) ve Fenerbahcede top kosturmus ben bu adami nasil dunya yildizi yapabilirimki ?

Önckiyle problem yaşamadı, sen yanlış anlamışsın. :) Sadece Dungayla ciddi problemler yaşamış.Nedenini bir Allah bilir.

Ona bakrasak Metin Oktayı da dünya yıldızı yapamayız :) O da Sadece Türkiyede iş çıkarmış bir futbolcu sonuçta. :)

Önckiyle problem yaşamadı, sen yanlış anlamışsın. :) Sadece Dungayla ciddi problemler yaşamış.Nedenini bir Allah bilir.

Ona bakrasak Metin Oktayı da dünya yıldızı yapamayız :) O da Sadece Türkiyede iş çıkarmış bir futbolcu sonuçta. :)

Reis, Metin Oktay 50'li 60'li yillarda oynamis, o zamanlarda futbol o kadar kuresellesmemisdi be :)

İçinde futbol sevgisi olan adam Alex'e hakkını verir. Olmayan adam taktığı at gözlüğüyle, burada birşeyler ispat etmek için çırpınır durur..

Guti mi demis bunu alex'e? Lutfen bunu kanitlayin, yada kizim dedigi yazin...

Beşiktaş'ın Real Madrid'den transfer ederek büyük sansasyon yarattığı Guti, Fenerbahçe derbisi öncesinde ilginç açıklamalar yaptı.

Fanatik gazetesinin haberine göre Alex ile karşılaştırılması üzerine konuşan Guti, "Ben böyle şeylere yorum yapmam. Alex'i tanımıyorum. Ben kendi futbolumla Guti oldum ve benim için başkalarının önemi yok. Biz sadece kazanmak istiyoruz. Rakibimiz zor durumda ve onlar da kazanmak istiyor, zor bir maça çıkıp istediğimiz sonucu almaya çalışacağız. Ben de sadece bununla ilgileniyorum. Ben kendimi kimseyle karşılaştırmam, her oyuncunun farklı özellikleri vardır ve ben de bunlara bakıyorum." şeklinde konuştu.

34 yaşındaki Guti, altyapıyla birlikte yaklaşık 25 yıllık Real Madrid kariyerinden sonra bu yaz döneminde Beşiktaş'a transfer olmuş ve kariyerinde ilk defa ülke dışına çıkmıştı.

Guti: "Alex kim?" - Goal.com

Gol attıkları takımlar da aynı tabi.Oynadıkları lig de.Doğru.Alex gerçeği ne de olsa.

Burada alex'in kötü oyuncu olduğunu söylemiyorum.Ama alex'in tek rakibi messi falan gerçekten komik oluyor.

tsl için çok iyi adamda avrupaya çıkınca maldonadodan farksız ama lig için kim istemez kadrosunda olmasını eğri oturup doğru konuşmak lazım.

tsl için çok iyi adamda avrupaya çıkınca maldonadodan farksız ama lig için kim istemez kadrosunda olmasını eğri oturup doğru konuşmak lazım.

geçen gün birisi alexe twitterdan avrupada da atsana diye yazmış.. cevap net

"Sen FB tarih biliyor musum? Avrupa kim en çok gol atti mi?" Alex de Souza, 14 golle Fener'in Avrupa kupalarında en çok gol atan oyuncusu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt