Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !!

Cevap: Ali Dürüst Hedefleri Sıraladı !!

Bir durun yahu adam tecrübeli dedi sadece. Drogba gelirse süper yada pili bitmiş adamlar her iki düşünceyide uçlarda yaşıyorsunuz. Artı o yazdıkların için adamların tecrübesini Tr kaldırırda bizim klübün bütçesi kaldırır mı?

bütçe dediğin buyu

hamti bonservisi yok

ochho busen sözleşmesi bitiyor

pirlo sözleşmesi bitiyor

drogba içinde iyi para verilirse sence o adam gelince formada reklamdan p ara 2 senede çıkmazmı? çok bütçe değil tecrübe böyle adamlarla olur. yoksa bana ismi belirli düzeyde kalmış sadece zaman zaman kendini duyurmuş isimler olacaksa vay halimize.. en önemliside kaliteli getirceksin ne olursa olsun yoksa orta sınıf biri getirirsen çok eleştiri alırsın en ufak şeyde...

ben ünal aysal ve ekibinden umutsuz değilimz ama söylemlerini ya netçe yapacaklar yada başka anlamlara gelecek politik konuşmadan uzak duracaklar...

Takımı Komple gönderceğiz desinde beleşemi versinler az buçuk para eden topçularıda ? Normal açıklamalar bunlar :)

Tecrübeli oyuncular derken umarım abartmazlar.28-33 yaş arası ise eyvallah da,tutup 35-36'lık oyuncu almazlar umarım.

ali dürüstün gecmiş yöneticiliğini bildiğim için kendisinden hiç bir olumlu hareket beklemiyorum aynen tulun gibi..

İlk sezonları için doğru dusunce gelecek sezonlarda genc gelecek vadeden oyunculara yönelinecektir

Ulan Adnan Polat kulubu 10 yıl geriye götürdün Allah belanı versin

Umarım biri cıkıp ''iyi uefa kupasını alırız'' gibisinden pişkin bir yorum yapmaz

Yanlış anlaşılma var sanırım. Ali Dürüst tecrübeli ve direkt sonuca gidecek transferler yapacağız derken takımın tamamını bu adamlarla kuracağız demek istemiyor tabi ki. Yabancı oyuncuların en azından 2-3 tanesi bu şeklide tecrübeli ve sanırım 30 yaş üstü adamlar olacak. Mesela Pirlo, Seedorf, Drogba gibi. Geri kalan kısım normal bir futbol takımının yaş ortalamasına eş değer olur.

Yani kalecinin yaşı önemli değil. Orta sahadaki 2 yabancı oyuncunun bu şeklide tecrübeli olacağını tahmin ediyorum. Sanırım forvet oyuncularımız Pektemek, Baros ve Drogba olur. Kulağa müthiş geliyor. Orta sahada atıyorum Pirlo, Selçuk, Gattuso olsa iyi değil mi?

Arda var bu takımda, Volkan Şen alınabilir sağ tarafa. Ayrıca ben bir tane yabancı kanat oyuncusu alınabileceğini düşünüyorum. Defansa Servet'in yanına Ersan veya İbrahim Öztürk veya tecrübeli yabancı (Maldini diyomuşum:)olmaz mı?

ali dürüstün gecmiş yöneticiliğini bildiğim için kendisinden hiç bir olumlu hareket beklemiyorum aynen tulun gibi..

Ne zaman beklediniz ki zaten?Ben daha bir tane olumlu bir yorum görmedim sizden çıkan.Sürekli negatif,negatif,negatif...Nereye kadar yahu?Madem bu dünyada bir Allah'ın kulu yok iyi bir şey yapabilecek siz söyleyin o zaman kim becerebilir bu işi Hıncal abi?

Her şey kötü gitsin,yine başarısız olalım,ben demiştim,ben görmüştüm...Bıkmadınız mı hep bu ego şişiren laflardan?

Bu kadro, 5 tane iyi topçuyu 2 günde öğütür.Tekrar sil baştan yaparsınız ki buda daha fazla zarar demek!!!

Alınacaklar dan daha önemli olan, gitmesi gerekenlerin 1 dakika bile bu takımda durdurulmaması dır.

Su takima cok iyi bir kaleci, sol bek, defans, orta sahaya 2 adam, kanat ve forvet, alinirsa gayet iyi bir kadro olur.

Ne zaman beklediniz ki zaten?Ben daha bir tane olumlu bir yorum görmedim sizden çıkan.Sürekli negatif,negatif,negatif...Nereye kadar yahu?Madem bu dünyada bir Allah'ın kulu yok iyi bir şey yapabilecek siz söyleyin o zaman kim becerebilir bu işi Hıncal abi?

Her şey kötü gitsin,yine başarısız olalım,ben demiştim,ben görmüştüm...Bıkmadınız mı hep bu ego şişiren laflardan?

hadi ordan takım ligden düşme potasından zor kurtuldu hala böyle komik mesajlarla etrafa saldırma , Galatasaray tarihinde hiç yaşanmamış rezalete imza atan takımı eleeştirmek hıncallıkmış , yok efendim öyle değil ama esas sizinkisi devekuşuluk oluyor..

hadi ordan takım ligden düşme potasından zor kurtuldu hala böyle komik mesajlarla etrafa saldırma , Galatasaray tarihinde hiç yaşanmamış rezalete imza atan takımı eleeştirmek hıncallıkmış , yok efendim öyle değil ama esas sizinkisi devekuşuluk oluyor..

Şaka gibisin.Daha ne yazdığının bile farkında değilsin ki.Ali Dürüst'ü eleştiriyorsun takımı eleştirdim diyorsun,utanmadan bir de üste çıkmaya çalışıyorsun.Sıkıldım senin gibilerden inan ki.Bu ülkeye 1 tane Hıncal Uluç fazla geliyor onbin kişilik sitede senden 20-30 tane var ve ben hakkaten tiksiniyorum senden ve senin gibilerden.

yahu takımı temizlemiceklerse kimse gelmesin bıktım bu kalitesizleri görmekten haketmeyip hala o formayı giyicekler adamlar

Kesinlikle ilk etapta tecrübeli ama klas isimlere ihtiyacimiz var, ve onlara sözünü gecirecek bir TD. Simdi sallarsiniz 23-24 yasindaki adamlari alalim diye, ondan sonra da nerden aldik bu dandikleri dersiniz. Bknz. Stancu. Bu kaostan cikmak icin klas isimlere ihtiyacimiz var. Dogru düsünce. Basarili olduktan sonra yavas yavas yetenekleri de transfer ederiz.

Şaka gibisin.Daha ne yazdığının bile farkında değilsin ki.Ali Dürüst'ü eleştiriyorsun takımı eleştirdim diyorsun,utanmadan bir de üste çıkmaya çalışıyorsun.Sıkıldım senin gibilerden inan ki.Bu ülkeye 1 tane Hıncal Uluç fazla geliyor onbin kişilik sitede senden 20-30 tane var ve ben hakkaten tiksiniyorum senden ve senin gibilerden.

şaka gibi sensin

benim burada ne yazdığıman bile haberin yok ,sizin gibi zihniyetler yüzünden ligden düşme potasına girdik hala nato kafa nato mermer,

neymiş takımn kadrosu iyiymiş ,bir cok oyuncu takımda tutulup tecrübeli oyuncular alınacakmış, adama sorarlar lincoln,meira,elano,misimovic,keita,nonda,kewell bunlar şambabasımı idide rezil olduk ,kardeşim taraftarı yönetimi artık ciddi sıkıntı veriyorsunuz,koskoca klüp cökme aşamasına geldi siz hala aynı hataları tekrarlayıp duruyorsunuz,artık anlaşılması gereken şey bu takımda iskelet falan yok ,bir kac tecrübeli ile olmaz bu işler,iskelet değişmeli,yerli oyuncularda arda dışında elde tutulur yabancılarda baros dışında elde tutulur oyuncu olmadığı artık anlaşılmalı ama nerde ,hadi sizi anlıyorum ,ergen heyacanı misali bişeyler yumurtluyorsunuz ama kelli felli güya futboldan cok anlayan yönetime ve yöneetmeye namzet insanların sizinle aynı dili konuşması malesef hic anlaşılmıyor..

ne diyeyim allah akıl versin...

şaka gibi sensin

benim burada ne yazdığıman bile haberin yok ,sizin gibi zihniyetler yüzünden ligden düşme potasına girdik hala nato kafa nato mermer,

neymiş takımn kadrosu iyiymiş ,bir cok oyuncu takımda tutulup tecrübeli oyuncular alınacakmış, adama sorarlar lincoln,meira,elano,misimovic,keita,nonda,kewell bunlar şambabasımı idide rezil olduk ,kardeşim taraftarı yönetimi artık ciddi sıkıntı veriyorsunuz,koskoca klüp cökme aşamasına geldi siz hala aynı hataları tekrarlayıp duruyorsunuz,artık anlaşılması gereken şey bu takımda iskelet falan yok ,bir kac tecrübeli ile olmaz bu işler,iskelet değişmeli,yerli oyuncularda arda dışında elde tutulur yabancılarda baros dışında elde tutulur oyuncu olmadığı artık anlaşılmalı ama nerde ,hadi sizi anlıyorum ,ergen heyacanı misali bişeyler yumurtluyorsunuz ama kelli felli güya futboldan cok anlayan yönetime ve yöneetmeye namzet insanların sizinle aynı dili konuşması malesef hic anlaşılmıyor..

ne diyeyim allah akıl versin...

Sanki ben söyledim kadronun çok iyi olduğunu.Ali Dürüst'ün transferle ilgili söylediklerinin doğru olduğunu söyledim bu kadar.Yoksa ligde ne halde olduğumuzu herhalde ben de biliyorum doğal olarak Ali Dürüst de biliyordur,karşındakini gerizekalı yerine koymadan önce insan gibi konuşmayı öğren!Herkes aptal bir sen akıllısın anasını satayım!

Aman be sana mı laf yetiştireceğim harcadığım vakte yazık,okuduğunu bile anlamayan kara cahillerle uğraşacak değilim peh...

Sanki ben söyledim kadronun çok iyi olduğunu.Ali Dürüst'ün transferle ilgili söylediklerinin doğru olduğunu söyledim bu kadar.Yoksa ligde ne halde olduğumuzu herhalde ben de biliyorum doğal olarak Ali Dürüst de biliyordur,karşındakini gerizekalı yerine koymadan önce insan gibi konuşmayı öğren!Herkes aptal bir sen akıllısın anasını satayım!

Aman be sana mı laf yetiştireceğim harcadığım vakte yazık,okuduğunu bile anlamayan kara cahillerle uğraşacak değilim peh...

cok muhterem akıllı arkadaş bsen önce ali dürüst ne demiş onu öğren,ondan sonra laf yetiştir.

Üst Alt