Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu

Cevap: Ali Dürüst, Lig TV'ye konuk oldu

Eger haber dogruysa ntvnin gectigi yuzde 99 diego alvestir cünkü takımı küme düştü ünal aysalında transfer piyasasını arastırıyoruz sözünden yola cıkarsak en mantıklısı o diego alvesde harika kalecidir bilmeyenler icin diyorum bana sorsalar kamenimi alvesmi alvesi alırım

Turgay kıran "Bizim organizasyonlarımızdaki katılım sayısı her şeyi ortaya koyuyor. Kuruçeşme’deki davetimize gelen 2500 tane genel kurul üyesi var. Aynı şekilde 1700 -1800 tane genel kurul üyesi de Cuma günü Kalamış’taki tesislerimizdeki davetimize geleceğini bildirdi. Biz ivme kazandı. Çok ciddi bir ivme kazandık. Galatasaray, beyaz sayfa açmak için bu koşulları bize doğru yöneltmekte. Bundan dolayı çok mutluyuz” dedi.

bu adamin dedigi rakamlar dogru ise secimi alma ihtimali var demektir.

Şimdi baktım 12 mn € fiyat bicmişler transfermarkette ama bu biliyosunuzki resmi bir site degil almeria gibi bi takımdanda oyuncu alamıyosak kapatalım takımı:) hemde küme düşmüşken benimkisi duyum falan degil onu yazım sadece tahmin sevdigim ve takip ettigim kalecidir yan toplarda biraz sıkıntılıdır ama cepheden mondi kadar iyidir

transfer konusunda bu 3 adaydan en kötüsü Kiran olur, bunu simdiden rahatlikla söyliyebilirim.

transfer konusunda Polat = Kiran gibi bir sonuc ortaya cikar, benden söylemesi.

Diego alves'e kötü kaleci diyeni döverler :D ama süper manyak kaleci diyenide döverler... Kalede durup güven vericek ve kurtmarmasi gerekenleri kurtaran iyi bir kaleci...

Adnan Polat bile anlamıştı yerlilerden cacık olmayacağını. Başından beri Ünal Aysal'a karşı tek tereddütüm Ali Dürüst

Şu transfermarkt'taki değerleri kulüpler falan bildirmiyor, o yüzden 12 de yazsa, 4'e de alırsın, 10'a da hatta 15'e falan da, tamamen pazarlık ve tekliflere göre değişir durum.

Diego Alves cidden iyi olur, bekleyelim, görelim.

diego alvesin bonservis bedeli epey pahali ama

salman orda kume dusmede kontratlarına garıp garıp maddeler koydurtuyorlar,eğer takım duserse su kadar bı meblaga ya serbest kalır gibi.

bunlarda dustugu ıcın cok ucuk bı mebla oldugunu dusunmuyorum,çünkü bunlar cüzi,uygun meblağlar oluyorlar

Ali Dürüst gerçekten çok akıllı bir insan.Sizce adam çıkıp Servet şöyle Hakan böyle dese hangi takıma satacağız bu oyuncuları ? veya satamadığımız durumda nasıl verim alacağız ??.Ali Dürüst İşini Bilir...

salman orda kume dusmede kontratlarına garıp garıp maddeler koydurtuyorlar,eğer takım duserse su kadar bı meblaga ya serbest kalır gibi.

bunlarda dustugu ıcın cok ucuk bı mebla oldugunu dusunmuyorum,çünkü bunlar cüzi,uygun meblağlar oluyorlar

Evet Küme Düştüğünde Serbest Kalma Maddesi Felan Oluyor Cuzi Miktarlara !

Üst Alt