Ali Dürüst, Yabancı Sınırının Revize Edileceğini Açıkladı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ali Dürüst, Yabancı Sınırının Revize Edileceğini Açıkladı!

Bence asiri birsey degismeyecek. Revize edilecek dedi. Tüm Baskanlar oturup iyi bir ortak yol bulunur umarim.

Kurallar gelebilir. Su kadar Yerli Kadronda olmasi gerek, Yabancilar yüzde bilmem kac Milli Takimda oynamis olmasi gerek vs.

Digiturk ten aradılar üyelik yenilemek için verdim ayarı iyi denk geldi
Efendim kısıtlama olması söz konusu değil o kadar yatırım yaptı takımlar bir sürü hikaye anlattı

14 yabancı karışmasınlar ama sahada mesela 3 tane türk olmak şartıyla 1 adet altyapıdan çıkmış topçu zorunluluğu getirsinler. Bari getirecekler hafif bir şekilde getirsinler

beklenen oldu kulüpler birliği falan hikaye 5 e düşürecekler yabancı girişini yasaklayın olsun bitsin sonraki dünya kupasını alırız bu hamleyle ek olarak kulüplerden biri avrupa kupası alır uçuşa geçeriz..
14 deyip geçeceğine yada 5 e düşüreceğim diyeceğine kriterler koy 30 yaş üstü 2 yabancı,milli takımlarında oynayan 5 yabancı ,22 yaş altı 5 yabancı vs. şuan gelişi güzel yazdım ben ama düşünüp çözüm yolu bulabilirsiniz..
tinerciler,akbilspor ve düşme adayı a.gücü düşsün diyecek kulüplerin başında bence farklı sebeplerden tabi ,bu adamların başında olduğu futbolun gelişmesini beklemek hata tek bildikleri yabancı sınırıyla oynamak dünya futbolunun dev ülkelerinin hangisinde bu saçma uygulama var stadlar boşalsın beinsport abonelikleri düşsün o zaman tarık,umut gündoğan,selçuk inan izlemek isteyen var mı??

14 yabancı karışmasınlar ama sahada mesela 3 tane türk olmak şartıyla 1 adet altyapıdan çıkmış topçu zorunluluğu getirsinler. Bari getirecekler hafif bir şekilde getirsinler

Mantikli olan bu zaten, gercek yatirim altyapilara tesislere ve koclara yapilmali. Bu kadar stadyum yapmak yerine cocuklarin kullanabilecegi yesil sahalar, vergi yardimj yerine zorunlu altyapi yatirimlari, ayrica bol bol koc yetistirmek gerek.

14’u de kaldirmak gerek, sinirsiz yabanci olmali. Ama kademeli olarak kadroda kulupte yetismis oyuncu sayisi artmali.

Mantikli olan bu zaten, gercek yatirim altyapilara tesislere ve koclara yapilmali. Bu kadar stadyum yapmak yerine cocuklarin kullanabilecegi yesil sahalar, vergi yardimj yerine zorunlu altyapi yatirimlari, ayrica bol bol koc yetistirmek gerek.

14’u de kaldirmak gerek, sinirsiz yabanci olmali. Ama kademeli olarak kadroda kulupte yetismis oyuncu sayisi artmali.
Hadi stadyumu yapsınlar ona da tavım ben. Ama doğru dürüst bir iş yapmıyorlar ki. Zeminlerin hali ortada. Mesela orta seviyeli takımlarımızda oynayan genç yetenekler mutlaka sakatlanır o sahalarda. Altyapı konusunda kesinlikle haklsısın ama bizim tff nin öyle bir iş becerebileceğini sanmıyorum

Hadi stadyumu yapsınlar ona da tavım ben. Ama doğru dürüst bir iş yapmıyorlar ki. Zeminlerin hali ortada. Mesela orta seviyeli takımlarımızda oynayan genç yetenekler mutlaka sakatlanır o sahalarda. Altyapı konusunda kesinlikle haklsısın ama bizim tff nin öyle bir iş becerebileceğini sanmıyorum

Dertleri uzum yemek degil bagciyi dovmek

Allah belanızı versin.

Bu kimin talimatı çok iyi biliyoruz. Türk futboluna bir daha asla para yatırmam. Kimse kusura bakmasın.

Demokrasi ve özgürlük hakkimizi elimizden aliyorlar. Yabancı sinirlamasi cag disi ve disa kapanmayı hedefleyen bir uygulamadır.

Kaliteli futbol izlemek bize haram mi lan?

Tam pislikler temizleniyor, anadolu kulüpleri kaliteli yabancı getiriyor, türk futbolu düzelecek derken, icine ediyorsunuz...

Tek kuruş para yatırmam, ne yayıncı kuruluşa, ne de kulübe. Biri artık cikip bu düzene dur demeli.

Bugün dünyanın hicbir büyük liginde yabancı sinirlamasi yoktur. Ama gel gör ki, bizim dünya ülkesi cag disi uygulama ile bir kez daha cagdisi bir ülke oldugunu gösterme niyetinde. Gittikce geriliyoruz farkındaysanız.

İyiki EPL ve CL var da mecbur değiliz bu vasat lige. Sınır gelince 1 maç izlersem şerefsizim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt